Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Dedinka ľudí

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi február 04, 2011 7:38 pm

*Najradšej by jej dal facku, no na to asi veľkú silu nemá a nechce sa mu. Pustí kolík.*Chceš sa potom rozprávať? Fajn Felarin budeme sa rozprávať. Ale najprv si vyrieš svoje problémy s tým bastardom. Dovtedy pre teba budem mŕtvy. A ty pre mňa.* pozrie jej na chvíľu do očí. Prečo je pre neho také ťažké zrazu to aby ho niekto nenávidel. Zrovna ona. Veď ho nenávidela a teraz ho má za priateľa. Lepšia kombinácia neexistuje. A Nechce sa mu to teraz rozoberať. Obíde Felarin a vykročí ulicou s dostatočne veľkou bolesťou. Potrebuje krvy a tú aj dostane*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi február 04, 2011 7:46 pm

*Radšej sa pomaly nadýchne, aby ovládla hnev, ktorý jej začína pekne krásne bublať v žilách. Namiesto toho, aby ona vytočila jeho, úžasne vytáča on ju. Krása! Normálne by mu rada jednu strelila, no nechce mať na svedomí to, že sa už potom tak ľahko nepostaví. Navyše ranených nejak nemá na muške.* Fajn. * To je jediné, čo mu odvrkne dosť jedovatým tónom. On si vybral, jeho vec, teraz to rozhodne nehodlá riešiť! Veď má svoje problémy. Otočí sa mu chrbtom a vyberie sa opačným smerom kdesi do lesa. Ešte si potrebuje vyvetrať hlavu a upokojiť rozbúrenú krv, nebude sa zaťažovať takou maličkosťou akou je Lailah. Len keby to fakt bolo také ľahké ho pustiť z hlavy*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi február 04, 2011 8:22 pm

*Potreboval doplniť krv a to veľmi rýchlo. Vlastne ani nevedel či pôjde na normálny lov, ale len taký „romantický“ lov. Obidvoje sa mu veľmi pozdávalo, ale nemal silu na niečo extra akčné tak radšej berie tú druhú možnosť. A Dedina je preto to najlepšie miesto. Vlastne ani od miesta kde sa to všetko zomlelo nemusí ísť ďaleko. Našťastie si nechal niektoré domy v ktorých sa mu páčilo. A hlavne sa mu tam páčilo osadenstvo žijúce v dome a preto prejde len okolo zopár domov keď konečne príde ku tomu kde býva jedna osamelá 25 ročná žena. Vedel, že tam pozvaný je no aj tak ide radšej cez dvere. Oprie sa jednou rukou o zárubňu aby nespadol a zaklope. Započuje rýchle kroky ku dverám. Je bosá. Uškrnie sa v duchu Lailah. Ešteže mu sluch ako tak funguje. Cvaknutie kľučky a nato otvorenie dverí a svetlo svietiace na neho. „Lailah. Čo sa stalo?“ Započuj jej hlas, ale to mu vlastne bolo jedno. Jedným krokom prekročí prah a vojde dnu. Započuje ako sa za ním zavreli dvere. * Menšia nehoda Sally* Prehodí len tak. Nechce tu teraz rozoberať to čo sa mu stalo. „Ako ti môžem pomôcť?“ spýta sa Sally a Lailah pocíti jej ruku na svojom ramene. * Poď so mnou* uškrnie sa a chytí ju za ruku. Aj keď s problémami no víde po schodoch na poschodie a rovno do kúpeľne. Potrebuje zo seba zhodiť veci minimálne a potom sa osprchovať a doplniť hladinu krvy. „Naozaj ti toto pomôže?“ započuje jej otázku už v kúpeľni keď zo seba dáva dole bundu a potom košeľu. * Ver mi pomôže. Napusti vodu.* toto znie divne, no počúvne ho. Je rád, že je jedna z mála, ktorá má vaňu a nie len sprchu. On vie teda rozoberať blbosti keď má malo krvy. Konečne zo seba zhodí všetko oblečenie akurát keď sa vaňa naplní vodou. Otočí sa tvárou ku Sally a vyzlečie jej svetlunko modrú nočnú košeľu. Určite chcela ísť spať a nie takto sa tu s ním hrať. Lenže on to potrebuje viac ako čokoľvek. „Toto je bláznovstvo.“ Dobre vie, že to tak nemyslí. Páči sa jej to tak ako sa jej to páčilo vždy. Pobozká ju na krk a potom na pery aby nemala šancu povedať nič viac. Spolu s ňou vlezie do vane a pohodlne si sadne. Pričom pevne v ruke drží Sallynine zápästie. Lepší bol jej krk, ale pre zatiaľ mu stačí aj zápästie. „Daj si potrebuješ to“ Nemôže si pomôcť a musí sa usmiať. No hneď na to zaryje svoje zuby do jej zápästia a pije krv. No nevypije jej príliš veľa chce aby bola ešte stále pri zmysloch. Nedovolí ani jedinej kvapke aby kvapla do vody. Nechce nechať niečo na škodu. Pustí jej ruku a znova sa oprie vo vani a pozrie na Sally. „Povieš mi konečne čo sa stalo? A čo chystáš pre mňa?“ spýta pričom sa stále jemne usmieva. Možno sa Lailah zbláznil, ale jej jednoducho pravdu povedal a nechal ju žiť. A to by si ona mala riadne vážiť.* Deprimujúca nálada. Jedna bláznivá upírka, ktorá ma zrazu pokladá za priateľa a toho „dobré človeka“. Potom lov, ktorý bol o niečo veselšej nálade a nakoniec jeden cvok, ktorý do mňa pohádzal kolíky a skoro ma zabil. Nič zvláštne. Veď ako vždy len problémy.* nemôže si odpustiť ten sarkastický tón. Veď prečo by mal. Veď to čo povedal, je totálne šialené. Bol takmer opitý a potom zrazu polomŕtvy. Lepšie sa stať nemôže. „Asi sa zbláznila ak má teba za priateľa.“ Jej veta ho proste donúti sa naozaj zasmiať. Jej krv mu dodala aspoň ako tak silu a rany sa začali hojiť. Aj keď ich ešte stále cíti a hlavne ich je vidieť.* Aj ja jej to hovorím. No vysvetli jej to. Veď som sa jej snažil vysvetliť, že ja nie som ten dobrý. Veď zabíjam a ona ma vidí inak. Vidí ma takého aký ja nie som. Taký aký nechcem byť...* zasekne sa. Čo ak má Felarin pravdu a on taký len jednoducho nechce byť lebo takto by to bolo jednoduchšie. On je ten zabijak. On nie je dobrý. Musí tie myšlienky vytriasť z hlavy. *Poď sem* jemne sa vystrie a ona sa taktiež priblíži ku nemu. * Vieš čo pre teba chystám? Smrť Sally lebo toho vieš priveľa. Lebo to som ja. Ja zabíjam. Som vrah a nikdy sa nezmením ,lebo nechcem* odhrnie jej krátke ryšavé vlasy z tváre a pobozká ju na krk. Cíti to, že sa bojí a práve to potreboval. Potreboval jej strach lebo len to mu dáva silu. Zaryje svoje zuby do jej krku. Cíti ako mu krv tečie po vnútornej strane hrdla a aj po jej chrbte. Vie, že sa voda sfarbuje do červena, ale tento krát mu to je jedno. Aj tak možno pôjde zabiť ešte niekoho iného. No pre zatiaľ mu musí stačil len toto. Len a len ona. Pije až pokiaľ necíti ako jej telo ochablo a on nemá dosť. Vtedy ju pustí. Možno to z časti bude vyzerať ako utopenie aj keď trocha krvavé. Ešte si opláchne tvár a vylezie z vane. Schmatne jeden uterák a omotá si ho okolo pása. Prejde ku zahmlenému zrkadlu a utrie ho rukou. V odraze skontroluje pravé rameno. Rana sa zacelila no stále ju je vidieť. Potom uprie svoje oči už na bok kde sa taktiež rana zacelila no taktiež ju je vidieť. Na tu na nohe sa radšej ani nepozrie lebo by ho porazilo. Stále dostal tej krvy málo.* že sa ja snažím byť niečím čím nie som.* zavrčí nahlas a prevráti očami. No potom započuje ako mu zvoní telefón o vrecku bundy. Prejde tých pár krokov konečne vyrovnane tak ako vždy. Je rád, že cíti celé svoje telo a dokonca aj svoje zmysli zase. Vytiahne telefón a pozrie na displej. Sms. Žeby sa mi niekto vyhýbal? Spýta sa v duchu a klikne na obálku. Je rád, že si zohnal dotykový telefón. Otvorí sa mu sms-ka no čakal kohokoľvek no nie Katherine. Zvraští obočie a začíta sa do sms-ky. „Keby si ma hľadal budem v Bulharsku. Potrebujem oddych a ty ho potrebuješ tiež. Radím ti odíď z Vampirie. Čakajú ťa tam len problémy a dobre viem, že ty už nemáš tak veľa síl všetko zvládať. Kat“ Buď sa zbláznil, alebo mu to naozaj Katherine napísala. A to tu chcel ostať dlhšie no potrebuje ísť za Katherine. Lebo ona nedáva takto často najavo to čo si skutočne myslí nie cez sms-ky. Preto sa čo najrýchlejšie oblečie a zamieri preč. Ignorujúc mŕtvolu vo vani. Potrebuje sa ísť najprv prezliecť a potom rovno za Katherine. Nebude pre neho ťažké nájsť ju. Nie je veľa miesť kde ju hľadať zrovna v Bulharsku. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimeSt marec 02, 2011 8:07 pm

*Nuda ako obvykle. Aj na lov ju prešla chuť. Vonku sa oteplilo no našťastie si to udržalo príjemnu teplotu na prechádzanie v noci a to práve robí. Prechádza sa po tmavých a temných uličkách dediny ludi a dúfa, že niekoho náhodne stretne aby nemusela nikde vyklopkávať a pýtať si povolenie navstup kvoli trocha krvi. Aj keď vlastne ani na nu nemá chuť. Premeria si tmavé okná na domoch. Nikde nikto dokonca ani v domoch ako keby sa blížila smrť. „Možno sa vrátil Lailah.“ Uškrnie sa v duchu a dalej kráča. Veď aj tak nemá čo robiť. Radšej sa predje možno naozaj prišiel Lailah alebo niekto iný kto bude ochotný sa s nou „pratelsky“ ropzprávať.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimeSt marec 02, 2011 9:01 pm

*Posledných pár kvapiek krvi z tela akéhosi mladého dievčaťa vypije už len akoby z povinnosti. Je to stála rutina, už len zvyk, ktorý nezmení ani keby chcel. Niečo ako pôžitok sa v jeho živote už nenachádza, za tých 400 rokov to zmizlo v nenávratne. A on to dievča len ako obyčajnú nádobu pustí po stene na zem a nechá ju tam opretú. Načo by sa staral o to, či ju niekto nájde. Problémy z toho nebude mať on, veď on sa tu až tak dlho nezdrží. S úškrnom vyjde z poza rohu jedného z domov na ulici a premeria si zhasnuté svetlá v domoch aj na ulici. Tma, pokoj a ticho... až kým nezačuje niečie kroky a pozornejšie sa zadíva do tmy hľadajúc osobu, ktorý ich spôsobuje. Možno nebude celý večer taký rutinný, čo by rozhodne bral. Zmena by prospela.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimeŠt marec 03, 2011 7:04 pm

*Zastaví uprostred ulice. Zacítila krv a ešte niečo. Prítomnosť niekoho...niekoho jemne známeho,a le nie veľmi. Zaostrí zrak do tmy pred sebou a nájde postavu. Mužskú! Lailah to nebude na to vyzerá ten muž až príliš inak. Ale možno....Nechá vetu nedokončenu a spraví ešte pár krokov akurát keď sa zapne svetlo v jendom okne a osvieti práve ju a muža pred ňou.* Dareth ak sa nemýlim však?* už ho videla. Vtedy keď skántril skoro Lailaha. Pametá si tie povedome črty a ten výraz. Možno by mala byť viac opatrná, ale veď nemá čo stratiť. Sama ho chcela stretnuť a spoznať tak to tu má.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimeŠt marec 03, 2011 8:13 pm

*Uškrnie sa, keď kroky zastanú a on ucíti vôňu akejsi upírky. Jej prítomnosť sa mu zdá trochu známa, no je to len závan poznania, ktorý sa stratí akonáhle ich osvieti svetlo z okna domu vedľa nich. Pohľadom si ju prejde od špičiek topánok až po vlasy a musí sa usmiať. Je pekná, veľmi pekná.* Som v nevýhode, keď ja nepoznám vaše meno, my lady. Ale... *Pousmeje sa a jemne sa ukloní. Akákoľvek zmena bežného režimu je dobrý pobavením a presne to hľadal nie.* ...k vaším službám, krásavica. No prezraďte mi vaše ctené meno. *Celkom rád by vedel odkiaľ ho ona pozná. Ak by sa stretli určite by na ňu len tak nezabudol, ale tým si nikdy nemôže byť celkom istý. Na to v jeho živote bolo príliš veľa žien.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimeŠt marec 03, 2011 8:15 pm

// //

*Uškrnie sa, keď kroky zastanú a on ucíti vôňu akejsi upírky. Jej prítomnosť sa mu zdá trochu známa, no je to len závan poznania, ktorý sa stratí akonáhle ich osvieti svetlo z okna domu vedľa nich. Pohľadom si ju prejde od špičiek topánok až po vlasy a musí sa usmiať. Je pekná, veľmi pekná.* Som v nevýhode, keď ja nepoznám vaše meno, my lady. Ale... *Pousmeje sa a jemne sa ukloní. Akákoľvek zmena bežného režimu je dobrý pobavením a presne to hľadal nie.* ...k vaším službám, krásavica. No prezraďte mi vaše ctené meno. *Celkom rád by vedel odkiaľ ho ona pozná. Ak by sa stretli určite by na ňu len tak nezabudol, ale tým si nikdy nemôže byť celkom istý. Na to v jeho živote bolo príliš veľa žien.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 1:04 pm

*Taktiež sa jemne ukloní, ale je to minimálna poklona predsa len až tak zadobre zatial nie su.* Katherine.*usmeje sa jemne koketným úsmevom. Nemá čo stratiť.*Mali by ste si dávať pozor čo sa týka lovu. Tu su niekedy aj ľudia nebezpečný. Aj keď pri pohľade na vás by si to rozmysleli* s časti to bol vlastne kompliment, aj keď možno to tak on nevezme. A určite sa bude starať odkial ho ona pozná. To ešte len bude klamstiev keď mu to bude vysvetlovať*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 2:27 pm

Aké nežné meno. Katherine. *Zopakuje potichu a neodpustí si letmý úškrn. Zdá sa mu to alebo je vážne celkom milý? Niečo ako spoločnosť upírov veľmi dlho nevyhľadával. Ale keď už stretul túto krásnu slečnu...* Ale veď jedna bábika im snáď chýbať nebude. Musia byť zvyknutý na to, že tu ľudia niekedy len tak miznú, alebo nie? * Tá otázka však padne akoby len mimochodom, keďže on sa pustil do prezerania svojho oblečenia, aby sa ubezpečil, že nie je od krvi alebo niečo podobné. Jeho čierne športové sako je však čisté a tak isto aj jeho biele tričko a tmavé džíny. Žiadna známka toho, žeby mal pôsobiť hrôzostrašne alebo čosi. Preto vráti pohľad späť na Katherininu tvár s veľavravným úškrnom.* No, asi by som mal zmeniť imidž.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 2:37 pm

Neposudzujte podľa obalu*troška divná veta, ale nič iné ju nenapadlo. Spraví prá krokov pričom započuje vlastné opätky klopkajúce na kammenej zemi a obíde Daretha pričom ho sleduje očami.*Nie nebude im chýbať ani z ďaleka* stále sa musí usmievať. Keď ho má už jemne baliť tak aspoň nech sa na tom zabáva aj ona teda hlavne ona. Všimne si ako si prezrel svoje oblečenie a tak si aj ona skontroluje svoje. Čierne obtiahnuté nohavice, kotníkové čižmy, čierne obtiahnuté tričko a koženná bunda.*NIe je to s vami až tak zlé. Videla som aj horšie* dostatočne okato si premeria jeho zadok. Naozja nevyzerá zle a možno by si aj dala povedať, ale na to teraz nesmie myslieť. Vlastne práve teraz na to bude myslieť lebo ak sa raz Dareth dozvie, že ho pozná práve vďaka tomu, že on skoro zkántril Lailaha, ktorého má ona ako tak rada, tak to bude iná reč. A aj tak by rada zistila čo presne chce od Felarin a možno by aj pomohla.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 3:03 pm

Nebolo to myslené práve ako urážka, tak mi odpusťte moju trúfalosť. *Táto žena asi za nežnú nebude označovaná práve často a nie je to preto, žeby tak nepôsobila, skôr ide o to, že to označenie sa jej nepáči o čom takmer niet pochýb. Táto žena je skôr sebaistá a cieľavedomá, súdiac podľa jej obchádzky. Neznáša, keď ma niekoho za chrbtom, tentokrát to ale prejde bez povšimnutia a zostane pokojne stáť, aby si ho mohla obzrieť. Keď sa baví...* To je dobré, lebo vzkriesiť by sa im ju už asi nepodarilo. * Letmá spomienka na telo bez krvi opreté o stenu domu, z ktorého vyšla len chvíľu predtým ako ju našiel on. Chúďatko, ani sa nestihla spamätať, keď jej zaboril zuby do krku a už ani nepípla. Bohvie kto ju nájde... * Mám to brať ako kompliment? * Spýta sa akoby si nevšimol jej pohľad a predsa ho odpúta od týchto myšlienok niečo iné. Celkom rád by vedel odkiaľ Katherine vie ako sa volá, keď je zjavné, že ho zblízka vidí prvý krát.* Fajn, obhliadku sme podstúpili. *Pomaly sa otočí zas tvárou k nej a jemne nakloní hlavu nabok skúmajúc výraz v jej tvári.* Odkiaľ ma poznáte?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 3:12 pm

Chuda dievča. Predpokladám, že stará asi velmi nebola*stále má na tvárx ten koketný úsmev. Veď sa baví.*Teoreticky hej. Rada sa hrám.*jej druhá veta bola jemne mimo temu a jemne divná, ale nemohla si to ospustiť. Veď je to čista pravda. Jej život je hra a nie život. Premeria si jeho tvár a v duchu sa zasmeje nad tým ako naklonil hlavu na bok. a potom tá jeho otázka, ktorej sa chcela vyhnúť.*Z počutia a videnia. Povecme, že ja som videla vás a vy mňa nie. Ale vaša "dobrá kamarátka" Felarin mi je známa.*chcela klamať, ale pravda bude predsa len zábavnejšia. Veď nemá čo stratiť. Nespravila nič zlé teda aspoň nič zlé čo by mohlo Daretha štvať. Veď sa s ním slušne rozpráva teda skor sa slušne zabáva*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 3:44 pm

Nebola, asi si toho veľa neodžila. Ale stihla stretnúť mňa, mala šťastie, nie? *Mierne narcistická reakcia ale on bol vždy tak trocha namyslený, tak čo na tom?* Ou, takže hráčka? To sa mi páči. *Uškrnie sa, doteraz nijak zvlášť neveril na osud ale možno nad tým začne uvažovať. Katherine sa zdá byť ako dobrá partia na hru a veľmi rád by si s ňou nejakú hru zahral. Na to snáď príde čas neskôr, teraz sa len mierne zasmeje a takmer nebadateľne pokrúti hlavou. Zvažuje, či mu neklame ale na to by nemala dôvod. Nevyzerá, žeby mohli byť s Felarin príliš dobré priateľky.* Takže ste sa zahrali na špiónku. Zistili ste o mne vôbec niečo zaujímavé? *Zvedavosť sa jemne mihne v jeho hlase, keď pristúpi o krok bližšie k nej. Zvláštne, že sa pýta tak pokojne, prakticky neštve ho, že ho videla, že o ňom vie viac ako on o nej. A hlavne, keď tak pokojne priznala, že pozná Felarin.* Ako veľmi známa vám je?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 4:00 pm

Ktorá žena by nechcela umrieť vo vašom...náručí?*spýta sa pričom sa uškrnie.*Veľmi dobrá hráčka. Ale ide aj o hru. POnúkate nejakú?* spýta sa všimne si ako psravil ku nej krok po jeho daľšej vete.*Napríklad to, že podla všetkého ste šibnutý vrah, ktorý nemá zlutovanie a že máte rád hry asi, možno ešte, že ste veľmi rýchli a neuveriteľne sexy. Vlastne všetko dokonale pozitívne. Ani jednu negatívnu vec.* po jeho ďaľšej otázke spraví ona krok ku nemu* Čo bude pre vás zaujímavejšie a pre mňa výhodnejšie? Poznať ju velmi dobre alebo nie?* neprestáva sa usmievať. Aj keby mala zradiť Felarin tak jej to môže byť jedno lebo nemá vlastne ako zdradiť Felarin. Veď ju nikdy nemala v láske. Posledné stretnutia boli len...náhodne.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 5:09 pm

Typujem, že vy. *Opätuje jej úškrn. Pochybuje, že by bola práve nadšená, keby mala zomierať v jeho náručí. Aj keď nie žeby sa mu tak skoro chcelo zabiť ju, na to je celkom zábavná a jemu spoločnosť padne veľmi dobre.* Hru? Možno by ste sa mohli zapojiť do tej rozohranej, alebo môžeme začať novú. Cieľ sa domyslí.* Náramne sa mu táto konverzácia pozdáva a ten jej opis toho, čo zistila... normálne ma chuť rozosmiať sa. Teda keby to nebola aspoň z časti pravda. Takto nemá dôvod na smiech, len uznanlivo prikývne.* Ste šikovná, keď ste na to všetko prišli za tak krátky čas.* Jeho zaujatie však ešte viac vzrastie, keď aj ona urobí krk k nemu. Žeby pristúpila na hru a teraz sa s ním chystá hrať ona? Vyzerá to tak. A možno bude mať konečne zdatného protihráča. Alebo spoluhráča?* Zaujímavejšie? Mne postačí, ak ju budete poznať zbežne. Ja poznám jej minulosť ak vy poznáte aspoň časť prítomnosti, je pre mňa vaša spoločnosť zaujímavá a pre vás to možno bude výhodné. Takže?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 5:16 pm

Ja nemám v pláne umierať tak skoro. Na to mám svoj život až príliš rada.*zareaguje na jeho vetu. Ak niekto bude umierať tak to bude skor Felarin a nie ona.*A čo získam tou rozohratou?* spýta sa. Načo je hra bez odmeny. Vlastne každá hra je dobrá pokiaľ je to aspoň jemne zábavne a táto konverzácia je čím ďalej tým lepšia.*Povecte mi niečo o jej minulosti a ja vám prezradím na koho by ste mali začať útočiť aby ste ju zničili. A verte mi ten čo bol s nou to ani tak nie je teda skoro vôbec.* ešte jednej krok smerom ku nemu aby medzi sebou mali malú medzeru a uprie tmavé oči do jeho očí. Veľmi rada sa bude hrať, ale nie je si istá či Dareth vie, že sa do hry púšťa s dostatočne divokou šelmou, ktorú nikto skoro nikto nevie skrotiť.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 5:34 pm

*Typoval správne. Aspoň niečo. No v tomto sa ani nedalo mýliť, z Katherine doslova žiari, že ona by sa len tak zabiť nedala. Ten jej pohľad je príliš veľavravný a vyrovnaný na to, aby sa dal prehliadnuť.* Podľa toho, čo pre vás Felarin je. Ak problém, či prekážka, tak voľnú cestu... *Ľahká odpoveď na jej otázku. A potom, by mohla dostať aj viac, nevie však, čo by jej tak mohol ponúknuť. Ak zistí o čo má záujem bude zvažovať a hľadať kompromis a možno vyhovie obom stranám a možno sa jeden z nich popáli. Len škoda, že toto slovo už on v slovníku nemá.* Zásadné fakty z jej minulosti: zničila priateľstvo, prinútila k zrade, sama zradila a odvtedy uteká... až doteraz. Zvláštne na tom je, že som mal z posledného stretnutia pocit, že ona o mne ani netuší. *To ho trocha zarazilo a priznajme si aj sklamalo. Hra by bola zaujímavejšia, keby vedela s kým má tu česť. Takto sa to celé zdrží predstavovaním sa, veď je predsa slušne vychovaný. Uškrnie sa a jasne zelené oči uprie do Katherininých s jasnou otázkou, koho to vlastne má na mysli, rád zaútočí na citlivé miesto. Vlastne by bolo zábavné urobiť si okolo drahej Felarin kruh a stále ho zmenšovať, ničiť všetko okolo nej a až potom chytiť ju samotnú. Bola by to hra na mačku a myš, akurát, že táto by sa konala v klietke, z ktorej niet možnosti na únik.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 5:45 pm

Povecme, že to nie je príšli dobrá cena, ale rada sa hrám takže by som si dala povedať.* tak rada by vedela na čo všetko Dareth myslí. Niekedy by normálne Lailaha obrala o jeho schopnosť aj za cenu vlastného života.*Ona o vás nevie nič. Len meno a to vďaka tomu, že sa to náhodne dozvedela.*nebude spomínať, že upíra, ktorého Dareth skoro zabil pozná až príliš dobre. Už sa dostatočne nadýchala Darethovej vône a tak znova cúvne dvomi kroky dozadu a znova si ho premeria.*Podme niekam kde na nás nebude niekto tak krásne pozerať.*jasne myslí na muža v okne v ktorom sa svieti presne nad ich hlavami.vykročí smerom po ulici pričom zastane niekoľko krokov od Daretha a obzrie sa ponad rameno.*Ak chcete odpoveď musíte ísť so mnou niekam do väčšej tmy lebo inak to bude musieť vytlačiť s Felarin a tá vám to nepovie* znova sa jemne koketne usmeje. žeby ho chcela zbaliť tak to je pravda, ale viac sa chce hrať a vidieť Felarininu tvár keď uvidí ju stáť vedľa Daretha. Krásna rpedstava a ešte ku tomu Lailah a David niekde uprostred. Dokonalé.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 6:00 pm

Tak akú cenu by ste si želali? * Aj by povedal niečo ako "Vynasnažím sa splniť vaše želania" ale zas nemusí hneď klamať. V skutočnosti urobí to čo mu vyhovuje aj keď pri tejto žene by možno dokázal jemne pozmeniť plán. Zvláštne, ale páči sa mu.* Ou, moje sebavedomie akosi klesá. Myslel som si, že som známejší. Škoda ale čo už.* Mohol s tým rátať, aj keď pri jej častých útekoch, zmenách bydliska a revírov na lov, by si človek myslel, že pred niekým uteká. Asi si priveľmi fandil, keď mal pocit, že uteká pred ním. Celkom rád by však vedel, komu to dievča ešte mohlo uškodiť a ten neznámi by to prežil. Zvyčajne za ňou totiž zostávala doslova krvavá rieka naivných mužov, ktorý podľahli jej čaru. Skrátka mala šťastie. Zato on šťastie nemá. Páčilo sa mu, keď Katherine stála tak blízko, takže keď cúvne je na jeho tvári badať mierne podráždenie. To však rýchlo zas vystrieda úškrn a on prejde pohľadom z jej tváre na rozsvietené okno za jej chrbtom. Má sto chutí tomu chlapíkovi kývnuť na pozdrav ale nebude predsa taký zlý. Nechce mu kaziť ego špióna. Katherine sa však za ten čas pustila do inej hry a on sa mierne zasmeje, keď sa na neho obzrie ponad rameno.* Ak inak nedáte, my lady, tak poďme. *Vykročí ulicou za ňou, vediac, že v temnote noci je vo výhode on a je jedno, či je miesto kam idú pre neho známe alebo nie. Dnes večer môže len získať a túto príležitosť si nenechá ujsť. Aj tak však kráča mierne za ňou a vyžíva sa v pohľade na jej boky a zadok. Tá baba je pekelne dobrá.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 6:10 pm

Zatial cenu nemám, ale čoskoro ju mať možno budem.* teoreticky mohla povedať "Neskryv vlas na Lailahovej hlave" ale dobre vie, že by tým všetko skazila a, že Lailah sa vie o seba postarať aj sám. Vlastne by mu mala dať vedieť, že Dareth je späť aj keď žeby chcela aby bol Dareth mŕtvy tak to nie.*Tmu máte asi rád však? A keďže ste išli za mnou tak vám poviem na koho máte útočiť aby ste ublížili Felarin.*Zastane po krátkej chvíli v dosť tmavej uličke. Cíti jeho prítomnosť a dostatočne cíti je pohľad a dokonale vie kde stojí. Už stihla zistiť, že on sa v tme stráca, ale nie tak uplne. Teraz na to nemá dovod.*Volá sa David a povecme, že Felarin ho asi miluje ak je to vôbec možné. Je taký divný a mladý. Spoznáte ho. Nepije ľudskú krv.* mykne plecami. On išiel s nou ona odpovedala. Jenoduchá hra, ale teraz začne zase nie čo iné. Spraví rýchli pohyb a pritlačí Daretha ku stene, ale nie preto lebo by mu chcela ublížiť proste sa chce hrať.*Neútočím len ma neuveriteľne vzrušujete. Len dúfam, že ma toto nevyšachuje z vašej hry nerada by som prišla o niečo také dokonalé ako je....vaša hra.* posledné slová dodá po chvíle rozmýšľania. Vlastne už poriadne ani nevie či hrá, alebo vážne ju Dareth vzrušuje, ale vie, že je možné, že sa popáli no dúfa, že to nebude tak skoro.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 6:31 pm

Ak na niečo prídete, dajte vedieť. *Keď tak nad tým uvažuje, pokiaľ sa jej cena nijak moc neodkloní od jeho plánu a bude pre neho len nejakým nepatrným prídavkom, tak je ochotný urobiť čo bude chcieť. Mať na svojej strane niekoho, kto sa tu vyzná, je výhodné. Hlavne, keď tým niekým je tak hravá žena ako je Katherine.* Tma je bezpečná.* Odvetí jednoducho a pokojne sa postaví v uličke oproti nej. Toto miesto by sa smrteľníkovi zdalo po zotmení, všetko len nie bezpečným, pre neho je však pravým opakom. Navyše cena informácii, ktoré mu Katherine poskytla je veľmi vysoká. Neveril, že tá malá beštia by bola ešte schopná milovať, no ak jej na tom mladom upírovi, čo len trocha záleží je to viac ako perfektný cieľ a ako sa zdá, tak aj ľahký. Mladík, ktorý sa neživí ľudskou krvou, nebude žiaden problém a Felarin si rýchlo uvedomí hrozbu nebezpečenstva. To však už môže byť neskoro. Mal v pláne povedať aj ďakujem, no ako sa zdá, on tu nie je jediný rýchly. Uškrnie sa, keď ho Katherine pritlačí o stenu. Príjemná zmena, to on vždy balil ženy ale toto sa mu páči.* Aj ja dúfam, že vás to z hry nevyšachuje. Bola by to veľká škoda.* Odvetí pravdivo aj keď v jeho hlase zaznieva pobavenie. No skôr je to pobavenie z celej tejto situácie ako z nej. Nerátal s tým, žeby dnes v noci mohlo dôjsť až k takémuto zvratu udalostí. Prispôsobiť sa však nebude žiaden problém. Rukou jej prejde cez chrbát na zadok a potom po stehne, zdvihnúc jej nohu zo zeme a pridrží ju pri svojom boku, čím ju potiahne ešte bližšie k sebe. Táto žena je divoká a práve to sa mu páči. Preto sa ani nepýta alebo si nežiada povolenie, skrátka jej ju pobozká na pery s vášňou jej hodnou. Nemôže si byť istý, či sa s ním zahráva ale prečo nevyužiť túto chvíľu?*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 6:49 pm

Tma je tá najbezpečnejšia ak v nej viete kráčať a to my dvaja vieme.asi by mohla prestať vykať lebo už je to divné, ale dokonale do tejto situácie.*J sa nikdy nezvdávam a vždy dostanem čo chcem JA* slovo "ja" jemne zvýrazní. Vlastne to hovorí asi každý upír, ale ona poävčšinou dostáva čo chce. nechá nech ju Dareth pritiahne ešte bližšie a keď pocíti jeho pery na tých svojích opätuje mu bozky. Keby boli niekde a to nie vonku tak by ho možno začala aj vyzliekať, lae vonku sa to jednoducho nehodí. Odtiahne sa od neho.*Toto nie je zrovna vhodné miesto. Ale možno sa ešte niekedy naskytne o niečo lepšia situácia.* Jemne naznačí svalami, že chce aby ju pustil, ale nie je si tým istá. Nechce ísť ešte preč, ale nechce zase na takomto mieste niečo takéto robiť. Nechce sa jej velmi rozprávať, ale teraz je rad na Darethovi. Buď ju pustí a ešte sa bude niečo pýtať, alebo ju nepustí a budú sa rozprávať trocha iným štílom*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 7:15 pm

*Nech hovorí čo chce, popri divokosti a neskrotnosti vie byť aj sladká a jej bozky sú toho len dôkazom. Ona je ženou na pohľadanie a dalo by sa to nazvať až nezvyčajne šťastnou náhodou, že ju stretol. Jedine žeby to až také náhodné stretnutie nebolo. Jemne prižmúri oči a premeria si ju, keď sa odtiahne, ale nehodlá ju držať násilím. Ak nie je vhodné miesto, fajn, nabudúce nájde vhodnejšie. Pre dnešok aj tak získal všetko, čo potreboval a toto mala byť len čerešnička na torte, ak skrátka nevyšla, tak sa nič nedeje. Aj keď nie žeby mu to nebolo trochu ľúto. Preto sa ešte na chvíľu nakloní k nej a perami jej ľahko prejde cez pery, zhlboka sa nadýchujúc jej vône. Možno je psychopat ale Katherine nijak zvlášť nenaznačila, žeby jej to snáď malo prekážať.* Tú lepšiu situáciu si určite nenechám ujsť. * Odvetí a pomaly jej pustí nohu späť na zem, aby sa mohla postaviť normálne. Asi sa fakt hrala, keď to hneď aj stopla, možno nečakala, že sa chytí. Ale on už je raz taký, keď sa mu niečo ponúka, tak si to skrátka vezme, tentokrát ale musí cúvnuť. Katherine sa mu ako spojenec hodí a to nehodlá zahodiť kvôli zábave.* Len sa divím, že žena ako vy trčí práve v takomto zapadákove.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitimePi marec 04, 2011 7:23 pm

*Položí nohu na zem a uškrnie sa. Dokonalá hra lepšie snáď ani nemôže byť.*Snáď tá lepšia situácia bude čoskoro.* uškrnie sa. Nečakala, že ju pustí, skôr si myslela, že ju bude držať a začne niečo robiť, ale očividne hraju obaja.*Viete ono je také skôr nudné nudenia sa, ale a v takomto zapadákove zažijete veľa zábavy aj keď veľké mestá su krajšie a zábavnejšie. Ale smiem vedieť odkiaľ pochádzte originálne?* to je ako keby bol niekde vyrobený a vlastne teoreticky je. Aj keď nevie či sex môže rátať ako niečo kde sa niečo vyrába, ale je rada, že nemusí až tak dokonale krotiť svoj slovník práve pred Darethom. myslela si, že to dopadne celé inak keď sa stretnu prvý krát, ale Dareth má skvelu povahu...dostatočne podobnu Lailahovi až na to, že Lailah má aj slabé chvíľky a o to lepší je Dareth on ich zatial nemá. Zatial! To slovo si musí niekde v pamäti podčiarknuť. Len je neuveritelne zvedavá čo z tohto vznikne no nesmie to pokaziť nie takto a nie toto.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dedinka ľudí - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dedinka ľudí
Návrat hore 
Strana 8 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Vampiria - RPG :: Za hradbami-
Prejdi na: