Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Dedinka ľudí

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimePo november 15, 2010 6:43 pm

* Smutne rozmýšľa nad smrťou Mie. Absolútne zbytočne premrhaný život dievčaťa, ktorý môže na konto pripísať len svojmu slabému sebaovládaniu a to ho hnevá najviac. Keby nebol slaboch, mohla by Mia ešte žiť, keby nebol slaboch nemusel by jej otec robiť pohreb trinásťročnej dcére. Sledoval ich, ako našli telo pri lese, šokované tváre keď uvideli vlčie stopy vedúce z lesa. Pozoroval aj jej pohreb a pozoruje aj teraz neznámeho, ktorý sa očividne strašne zabáva na sledovaní jej staršej sestry. Zrejme mu zabudol oznámiť, že v tejto dedine on loviť nebude. Koniec. Bodka. Výkričník. No má podozrenie, že keby mu to povedal s akokoľvek silnou istotou, cudzinec by ho mal jednoducho na háku. Prečo sa jednoducho nevráti tam, odkiaľ odišiel? Miu aj jej sestru mal strašne rád a tejto rodina stačila jedna veľká strata. Navyše, má hrozné nutkanie naňho zvrčať ako divý pes. Keby jej otec vedel, čo teraz robí...*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimePo november 15, 2010 6:53 pm

*Skoro spadne keď sa dievča vráti tak skoro. Veď v tej sprche nebola ani 5 sekúnd, ale vonia skvelo. Povie si slastne v duchu a posadí sa na konári. Zapíska. Dievča menom Samandra sa prestrašene pozrie von oknom. Jasné nevidí ma. Povie Lailah a odrazí sa od konára a pristane na parapete.*ZDravím krásna dáma*dobre jeho úsmev by rozotpil aj ľadovec. Vlastne tak aj reaguje Samandra. Jej prestašený výraz sa razom zmení na priam poddajný.*Smiem?*spýta sa len tak ako keby sa jej pýtal akú má veľkosť topánok. "Nie. Nepoznám vás nesmiete vojsť." odpovie stroho dievča aj keď jej oči na Lailaha hovoria úplne niečo iné. Opatrné dievča. Ani sa nediví veď jej pristal pri okne.*Tak to skúsim inak...*Uprene sa jej zahľadí do očí.*Viem, že po mne túžiš každou bundkou svojho tela a preto sa ťa ešte raz pýtam smiem vojsť,*..ty mala špina. DOdá si v duchu a stále sa doširoka usmieva. "N-nie, Môj o-otec j-je d-dole" vykokce dievča no aj tak sprav krok dopredu. Lailah už naoztaj zavrčí. Tak pozlom. Vyšle jej do hlavy jednoduchú myšlienku teda príkaz. "Pozvi ma dnu!" rozkáže a čaká na dievčinu odpoveď. Natožto, že to dievča vyzerá tak sprosto tak jej to dense dlho trvá a jemu lezie na nervy niekto kto ho odniekadial sleduje*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimePo november 15, 2010 7:15 pm

* Bôže, to je kôň... Nazlostene si odcukne, najmä nad rýchlou no hlúpo myšlienkou podobnosti s Felarin. Možno majú rovnakú farbu a tvar očí, aj dar, ale väčšia stupidita ho naozaj napadnúť nemohla. Tentoraz si nepomôže a cíti ako sa mu z pľúc, hrtanom a hlasivkami derie hlboké silné zavrčanie. Samandra nikdy nepatrila medzi najinteligentnejších členov rodiny, ale práve jej zavraždili sestru a bolo by vhodné keby sa podľa toho správala i keď Miu nikdy nemala rada. I keď, možné je aj to, že vhodnosť je tu absolútne neprimerané slovo. So zavrčaním sa mu do hrude presúva aj zvláštne chvenie, niečo také ako sa musí cítiť pes, keď mu ohrozujú svorku. A pes je svojej svorke vždy verný... vyrazí zo svojej skrýše už ako biely vlk. Nepochybuje že aj Mii a jej setstre v detských časoch rozprávali príbehy o strieborných psoch čo pijú krv. Vtedy si ešte neuvedomovali nakoľko sú tie príbehy pravdivé. Cíti ako sa mu zabárajú drápy do hliny až kým sa neodrazí, neskočí a nepristane neznámemu na chrbáte. pri normálnych fyzikálnych zákonoch by obaja spadli dopredu do domu, ale oni sú upíri a tí majú vstup k Ľuďom zakázaní a teda ich obidvoch odhodí dozadu. Dúfa, že dievča sa zľaklo a utieklo... bude mať dosť času kým si to upír porieši s ním. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimePo november 15, 2010 7:27 pm

*Už začne dievča otvárať ústa keď na neho niekto skočí. Na neho! Na Lailah! Dopadne na zem na všetky štyry.*Tebe už načisto šibe!*zavrčí a keď si premeria vlka pred sebou skoro sa až rozosmeje. Teda skôr on sa rozosmeje keď si v mysli vlka prečíta čo je zač*To nemyslíš vážne David. Ty! *cíti jeho pocity. Je naštvaný a riadne.*Schlaď sa ty zverožrút.*uškrnie sa a upokojí mu náladu. Samandra zatiaľ vystrčí hlavu z okna a pozrie na nich. Lailah sa znova doširoka usmeje*Môžem?*spýta sa ešte raz a keď vidí, že dievča už konečne pochopilo čo od nej chce tak otvorí ústa a povie "Samozrejeme, ale svojho kamaráta nechaj vonku" Toto tak chcel počuť. Odrazí sa od zeme a pristane pri okne tak ako predtým.*David bohužiaľ, ale v tejto rodine sa stane ešte jedna tragédia teda možno*uškrnie sa a preskočí okno a ticho dopadne na dlážku v izbe. Samandra má na sebe ešte stále len uterák.*Mala by si sa obliecť prechladneš ja ešte niečo skontrolujem*povie to len tak. Nahú ju už videl aj keď je krásna tie modriny mu dosť vadia. Otočí sa ku oknu zatiaľ čo Samandra na seba dáva nočnú košelu. Lailah sa vykloní z okna a usmeje sa na Davida. Stále mu to je dosť vtipné on je v nútri a on vonku a nemôže ísť dnu.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeUt november 16, 2010 12:05 pm

* Koza sprostá! Nohami dopadne na zem a nazúrene sa prechádza so strany na stranu ako uväznený tiger v klietke s tým rozdielom, že oni sú dnu. Bojuje s nutkaním nechať Samandru s neznámym, nech len bude o jedného debila na tom svete menej. Ale tu nejde len o ňu. Ona zastupuje celú ľudskú dedinu, jeho dedinu, v ktorej neznámy loviť nebude o to sa už postará aj keby malo ísť o viac než len obyčajnú hádku. To dievča si stále myslí, že je len všivavý psisko, ale on ju predsa pozná viac než dobre. Opäť sa zmení na svoju ľudskú podobu a len sleduje ako sa Samandre zväčšujú očné zreničky akonáhle v ňom uvidí... * Seam! Do pekla, Seam, čo tu robíš? Mal si byť dávno mŕtvy! * Snaží si nevšímať Lailaha a povedať všetko čo najrýchlejšie. * Je to upír! Ja som upír! Miu zabili upíri! A budú pokračovať ak ma nepustíš dnu! * V tej chvíli len zacítil neuveriteľný vreskot a jeho už aj tak citlivý sluch akoby prišiel k úrazu ale medzi to aj pocit uvoľnenia akoby mu už nemall robiť problém dostať sa dnu. Skočí do okna a cíti ako pod ním Neznámy padá na podlahu a Samandra uteká z miestnosti. Jej hlúposť mu v tomto prípade len pomohla, no jediné čo potrebuje je dostať jeho z domu späť oknom. Majú telefóny, majú mobily a je si istý že v prebehu desiatky minút sa celá dedina dozvie, čo v skutočnosti strieborní vlci sú. A možno je to tak lepšie. V mysli sa mu vybaví pamätná scéna z Matrixu, keď si mal Neyo vybrať medzi nevedomosťou a nepríjemnou skutočnosťou. Po celé desiatky rokov bol práve on, David Seam Pardee, kto zákon porušil. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeUt november 16, 2010 1:21 pm

*Dopadne znova na zem keď na neho David dopadne.Toto je už fakt na nič.Zhodí ho zo seba a pozrie na Samandru ako uteká a kričí.*Ty si fakt inteligent, David. Vieš čo si mohol mať? MOhol si mať čestvú krv a ešte si aj užiť. Chlapče dospej!*zavrčí. POstaví sa a oprie chrbtom o stenu.*Mám taký návrch čo keby si mi dal pokoj!*povie to skôr ako rozkaz. Raz sa mu už vyhrážal a nemá problém to urobiť ešte raz oveľa horšie. Aj tak David už prekročil jednu s hraníc tým čo spravil Katherine.*Ale ako som sa už dozvedel takj tvoje vôla nie je až taká vysoká. Žeby v tom mala prsty Katherine? Žeby si dostal rozum?*spýta sa pričom prejde okolo Davida pol kruhu a sleduje ho čiernymi očami. Ak David povolil raz povolí ešte raz a potom sa to bude opakovať až sa to stane proste jeho životom. Počuje zdola nejaký krik, potom plač a nejaké náhle hovorenie do telefónu. Paráda! zvesí hlavu.Nech si príde celá dedina veď prečo nie. Prejde ku posteli a ľahne si pričom si dá ruky za hlavu.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeUt november 16, 2010 7:02 pm

Myslím, že ja nie som ten, kto by mal dospieť. * Byť dospelý preňho neznamená premárniť ľudský život len pre trochu chutnej krvi a... ale nič. * Súhlasím. Ale daj pokoj aj ty mne. Čo znamená, že nebudeš ubližovať mojim blízkym - keďže rodinu už nemám stačí ak dáš pokoj mne a tejto dedine. Lov niekde inde. Prosím. * To slovo sa z neho naozaj vyhrnie ako synonymum všetkého svetského zúfalstva. Prosí nerád a ešte neradšej niekoho takého ako on. Kútik úst sa mu trochu zachveje, akonáhle spomenie jeho vôľu, ale nič viac. * Stalo sa to. Chutilo to no potom prišla bolesť. Len malé zaváhanie, ktoré viac nikdy nezopakujem. * Raz čítal knihu s názvom Podpaľačka. Dievča v nej sľubovalo, že nikdy samovoľne nepodpáli ani len hobliny a nakoniec takmer spôsobilo nukleárny výbuch. Boh sa rád díva ako ľudia porušujú prísahy a ešte radšej ich k tomu núti. Nikdy by ho nenapadlo, že práve Boh by bol sadista, ale naozaj to tak vyzerá. Sleduje ako sa Neznámy uuložil. Prečo nie, ak ho potom prinúti vytiahnuť päty z domu...*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 9:22 am

Naozaj si myslíš, že ja prestanem loviť v tejto dedine? TO v žiadnom prípade!*povie veľmi jednoducho a schmate do ruky plyšového medvedíka, začne ho obracať v rukách až ho nakoniec vihodí von oknom.*A nepros mna to neobmäkčí.*uškrnie sa ešte viac. Hovorené slovo dole už utývchlo. Takže to znamená, že niektorý istý ludia s dediny sa čokosro dostavia.*Jasné už vidím ako to dodržíš*až mu je do smiechu keď si prečíta čo Davidovi bludi mysľou.*Boj je jeden hajzel, tkorý nemyslí na ostatných len na seba samého. A ludí ma ako svoje ovečky.*povie vážne, Toto je jeho teoria a je viac emnej pravdivá.* David raz a navždy pochop. Diabil je pre náš väčší kamarát*teraz sa už jemne usmeje. Na toto prišiel už dávno a chvala aj Diablovi, že na to rpšila aj Katheirne a mnoho dalších*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 1:48 pm

A prečo? Nie sú tu o nič chutnejšie a krajšie dievčatá ako v iných dedinách, či mestách. Slabý výber, zaujímavosť ľudí minimálna. V normálnom prípade, pochybujem, že by si tu zablúdil čo i len náhodou. * Ale Katherine neustúpi. Nielenže mu zabila rodičov, chce zabiť aj jeho skutočné ja a premeniť ho na milióny kópií upíra obyčajného. Zabijacké zviera, ktoré nepozná súcit a koná čisto pudovo. Skrčí nos nad tou predstavou. * Samozrejme, že dodržím. * Teda, aspoň sa bude snažiť to dodržať. Možno pár zaváhaní ho ešte v živote stretne, ale ako s nimi naloží, keď sa ich obáva už teraz? Aj keď si to priznáva ťažko, smrť jeho rodičov bola predsa na niečo dobrá. Pár dní po nej nemohol na ľudskú krv ani pomyslieť bez toho, aby ho to trhalo na kusy. Lenže on sa už s ich smrťou zmieril, presne v ten deň kedy aj Felarin so smrťou Nathaniela. Felarin. Jej meno sa snaží rýchlo zahrabať do vnútra svojej mysle, no nemôže. Jej meno je v jeho mysli preplnené. * To si myslíš ty. * Rozdiel medzi Bohom a Diablom ako si to myslí on, neexistuje. Existujú len dôsledky ľudských činov. Pretože ten čo sa práve vyvaľuje na posteli osobou je, rovnako ako Katherine. Ale ak mu tým pomôže, v pokoji sa bude držať aj jeho metódy. * Nebudem sa kamarádičkovať s niekým, koho sluhovia mi zabili rodinu. * Nazvať ich sluhami je trochu opovážlivé, ale čo už. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 2:04 pm

*Posadí sa. Dvere na dolnom poschodí sa s veľkým treskotom zavreli. Po celoím dome sa rozoznel kričanie naštvané kričanie.*David aj keď mi ponúkneš čokoľvek neodídem.*postaví sa a rpejde až ku nemu pričom sa mu postaví za chrbát.*Naozaj si myslíš, že sa ti podarí ochrániť všetkých ktorých máš rád? Vždy tu bude niekto kto im pôjde po krku.*priam mu dýcha na krk. Nemá v pláne mu niečo spraviť aj keď ma na to veľmi dobrý dôvod.*Možno ti Katherine zabila rodinu. Možno ti tá Zoe zabila rodinu. Ale ty si zabil sestru tej blbej blondínočke,ktorá teraz stojí dole zatiaľ čo asi 5 ludi s dediny mieri sem s neviem čím všetkým len aby nás zabili. Pre všetkých si už len naveky mŕtvy. Buď zomrieš úplne, alebo sa budeš brániť tak ako by sa upír brániť mal. Svojimi zubamy. *uškrnie sa. Dvere sa prudko otvoria. Dvaja muži vo dverách hneď prvý s údivom zastavia keď zbadajú Davida. Nechceli Samandre veriť, že tu je práve David.*Si rpe nich beštia,ktorú treba zničiť*povie a jemne cúvne. Jeden s mužov hodí kolík, ktorý najprv preletí okolo Davidovho pravého ucha a potom sa zapichne do steny pravo od Lailahovho ucha.*Ups!Vedľa!*zasmeje sa keď mu druhý kolík preletí von oknom.*Ako mohli týto ludia tak dlho žiť? Veď su totálne krví*pokruti hlavou a jemne strčí do Davida.*No poĎme ukáž im aký si dobrý upír*Teraz s pocitmi ludi v miestnosti nerobí nič, ale aj tak ich rpe istotu kontroluje. Keby to náhodou išlo smerovať na neho.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 2:32 pm

Snažím sa a budem sa snažiť. * Až jemu samému znejú tie slová hlúpo. Upíri nemajú prekážky a tým pádom ich nepoznajú. Ale on je sám, s možnou pomocou Felarin proti tuctom upírov, pre ktorých nie sú ľudia nič viac ako pre neho krava na biftek. * Áno, ale s tým rozdielom, že ja jediný som zabíjal z absolútneho neovládnutia. Bol som šialený od smädu. Zoe zabíjala zo zábavy a Katherine podľa mňa na tom nebola o nič lepšie. * Dokonca sa mu to zdalo, že zabíja jednoducho pre potechu z bolesti. Päť ľudí z dediny... * Odkiaľ to vieš? * Okamžite sa otočí smerom ku dverám a teraz už aj on počuje dupot topánok. Dokonca akoby počul aj ich myšlienky, prepletajúce sa medzi sebou ako zmije hľadajúce korisť. Koho z ich dediny mal vlastne naozaj rád? Väčšinu svojho času strávil poznávaním upírom a možno aj preto prežil, na medziľudské vzťahy s rozdielom Carrie a pár jedincov nedbal. Ale bola to jeho pomyslená rodina. Zrazu uvidí dvoch mužov a cúvne o pár krokov späť k Lailahovi. Ako im vysvetliť, že nechcú ublížiť, keď sa od tej hlúpej sliepky dozvedeli, že na poschodí je im známy zmŕtvychstaný chlapec a muž, čo chodí do domov cez okná a videl ich dcéru nahú? * Možno preto, že ma nepoznajú. Myslia si, že všetci upíri sú rovnakí. * Veď keby im chcel ublížiť, pridal by sa k Lailahovi. Ako môžu jeho považovať za nepriateľa? Keby bol naozaj upír živiaci sa ľudskou krvou, už by všetci z nich ležali na podlahe horeznak. Cítí ako ho neznámy strčil zozadu do chrbta a posotil ho k nim. No toto naozaj nie je v jeho moci. Ani smrť v sebaobrane. Otočí sa a pripravený na útek, ktorý má tých ľudí zachrániť skočí na parapetu okna. Lailah by mal ísť s ním ak si ho nechce pohnevať... *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 2:43 pm

*Usmeje sa. Vidí, že David nie je presvedčený o tom, že by mu naozaj neublížili*Vysvetli im to. Oni ťa určite vypočujú*usmeje sa a chytí kolík, ktorý mu letel do pravého oka.*To bolo tesné.*hodí kolík naspäť po "majitelovi" pričom sa presne trafí mužovi do srdca*Yes! 100 bodov presný zásach!*zasmeje sa a uškrnie sa na Davida. Priam počuje ako mu David potom vynadá. Znova otočí oči na teraz už 4 mužov.*Je mi ľúto páni, ale radšej vás opustím skôr ako sa stane ďaľšie nešťastie. Inak...*uprene pozrie na jedného muža,ktorý je Samandrin otec.*Máte krásnu dcéru.Ma krásne telo a jej krv. Genialne vonia...*nechá vetu neodpovedanú. Viac povedať vlastne ani nemusel. Znova chytí kolík,ktorý mu teraz pre zmenu mieril do srdca.*Buďte rád, že mám ako tak dobrú náladu lebo by ste doapdli horšie. A Samandra...*pozrie ponad mužov na Samandru. Ja sa vrátim a uvidíš čo dokážem. toto jej pošle rovno do mysle. Samandre sa na tváry objaví červeň a jemne prikývne. Prudko sa otočí sotí do Davida nech uhne a vyskočí von oknom a dopadne na storom kde predtým sedel a potom dopadne na zem. David ak chceš aby skutočne žili radšej poď za mnou! toto ešte stihne poslať Davidovi než sa úplne stratí zo svetla ktoré išlo z izby.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 2:53 pm

* Bezmyšlienkovite sa vrhne za neznámym, len prižmúriac očí nad tým zvukom ťažko prúdiacej krvi. Mohlo to skončiť oveľa horšie, takže by mu mal byť vlastne vďačný. Nepochybuje ale ani o tom, že mu neznámy ešte má čo povedať. Ak nie, aspoň sa chce dozvedieť jeho naozajstné meno. Skáče za ním, orientujúc sa ostatnými zmyslami ktoré mu okrem zraku zostali. Zacíti ešte pár nožov mieriacich do tmy, ktoré ale o hodný kúsok minú cieľ. Je čas vytratiť sa do lesa, noc je mladá a les tmavý. Pochybuje, že by sa ich ľudia vydali prenasledovať, to by museli byť naozaj hlúpi. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 2:57 pm

*Ticho dopadne na zem a oprie sa o strom chrbtom. Buď ho David bude sledovať a príde, ale jeho drahá "Rodinka" bude mŕtva. Obracia v ruke kolík pričom sai začne hmkať nejakú melódiu pesničky. Keby ten sprostý David neprišiel mohol dávno cítiť v hrdle chuť čerstvej mladej krvy a plno daľšách vecí. Ale nie. Ten všimavý upír sa musí do všetkého montovať. Teda môže ho vôbec nazvať ešte stále upírom? David je všetko len nie upír. Jemne zavrčí a prezrie si okolie. Určite ho David chvíľu nasledoval,ale teraz je Diabol alebo mžono výnimočne Boh vie kde je*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 4:10 pm

* No nedokáže presne určiť upírovu polohu a tak sa jednoducho stratí v lese. Veď on si už poradí. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeSt november 17, 2010 4:24 pm

*Fajn! Už tu stojí až príliš dlho na to aby mal čakať ešte dlchšie. Ty si to chcel! povie len tak v duchu a rozbehne sa znova ku tomu domu. No pre istotu zastane ešte na tom strome a obhliadne situáciu. Dievča už zaspalo a aj jej rodičia už v pokoji spia. Tichučko dopadne na parapetu až potom však doskočí na zem. Prejde potichu ku posleti dievčaťa. Odhrnie jej vlasy z tváre. Samandra otvorí oči no keď zbadá, že to je len on tak stíchne. Keby si dievča vedelo! povie si v duchu a sadne si na postel. Samandra si sadne tiež a usmeje sa na Lailaha.*Kiež by si nekričala. Kiež by si nikoho neprivolala*povie pričom sa v jeho hlase jemne ozve smútok. "O čom to hovoríš?" spýta sa Samandra a nechápavo sleduje Lailaha.*Kiež by bola pravda čo poviem. *Na jeho tváry sa jemne mihne úsmev.* Mrzí ma to*tieto slová su tak nulobo pravdivé ako to, že on je človek. Kolík,ktorý celú tu dobu držal v ruke zabodne Samandre do srdca. Samandra stihne vykríknuť no hneď na to stíchne až nakoniec posledný krát vydýchne. Počuje kroky. Rýchle kroky. Buchnutie dverý a histerický krik ženy-Samandrinej matky. Dve nešťastia v tak krátkej dobe. Lailah sa veľmi rýchlo dostane ku oknu no stihne sa ešte pozrie ponad rameno aby videl ako si ho Samadrin otec premeriava a snaží sa zapametáť čo najviac z neho.*Nebojte sa nebolelo ju to až tak.*povie pričom sa jemne uškrnie. Možno je beštia možno mu je jedno kolko ludi zabije. Je taký. Keby Samandra neutiekla tak teraz žije. Naozaj nechal by ju žiť. Síce by ju prá dní zneužíval,ale nechal ju žiť. Vyskočí von oknom a stratí sa v tme. Možno by Samandra aj žila keby David proste prišiel. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 4:04 pm

*Takmer nedošľapujúc kráča po dedinke,kde v širokom okolí nájdete jediné domy s ľudskými obyvateľmi.Ostatný obyvateľia neďaľeko poväčšinou ľudskosť stratili,alebo je v žalostnom stave.Česť výnimkám,samozrejme!Nebude predsa nikoho urážať.A súdiť podľa obalu.Ani ona sa predsa nechcela stať tým,čím je.Takmer sa vžije do vetra,ktorý znudene fúka cez uličky medzi domami,keď ako jediná tá,ktorej srdce zažilo posledné buchnutie kráča dedinkou.Celkom dlho nebola na love,pokiaľ si spomína.Koľká to irónia,že ona,nízke chudé dievča je koľkonásobne silnejšia ako nejaký vysoký a svalnatý ľudia odtiaľto.Ale je to výhoda,tak načo to rozoberať?Vojde do ďalšej uličky,kde sa hrdo výšia sľubne vyzerájuce domy a rozhľiadne sa naokolo.Stačí len vybrať,je tu dosť možností.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 4:14 pm

*Prehrabne si vlasy a usmeje sa na sovj odraz v zrkadle. Možno by mala dávať väčší pozor, ale čo narobí keď bola tak strašne smädná. Zabila ho aj keď len omylom. Prejde si prstom po perách a zotre posledné kvapky krvy. POzrie na muža, asi vo veku 25 rokov mŕtve a zakrvaveného na posteli. *V odraze zrkadla vyzeráš lepšie ako naozaj*uškrnie sa len tak. Ešte raz sa usmeje a otočí sa o 180 stupňov aby dôkladne videla na muža.*Čo s teobu teraz?!*prejde až ku posteli a ľahne si vedľa muža.*VIeš o tom, že strašne dobe chutíš. Bola ťa škoda.*znie to až divne, že sa rozpráva s mŕtvym mužom teda skôr ona sa vysmieva. Mala by sa vytratiť skôr ako je frajerka zistí, že tento krásavec zomrel zatial čo si ona užívala s milencom. Velmi rýchlo a hlavne potichu sa vytratí z domu. Na hlavu si dá kapucnu aby sa skryla predsa len život tu utýchne v večer no aj tak niektorý ludia majú príliš velké a všímavé oči. Zastane na kraji domu keď počuje prichádzať kroky a hlasy nejakých dvoch mužov,ktorý sú riadne naliaty. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 4:34 pm

*Dievča,asi 15 ročné,ešte stále kráčalo nočnou ulicou.Jeho tieň sa zjavoval výraznejšie a následne slabol,ako prechádzalo okolo pouličných lámp.Vyšla spoza rohu,kde na konci ulice na schodoch sedela ona.Pohľad na dievča bol žalostný.Ani samo nevedelo,že zachvíľu zomrie.Kathlyn pomaly vstala zo schodov a podišla k dievčaťu.*Kto ste?*Spýtalo sa dievča.Kathlyn sa len usmiala.*Scusa.*Ospravedlnila sa potichu a zamerala sa na teptu na krku dievčaťa,v ktorom pulzovala krv.Vypila takmer všetku krv.Zdvihla telo a odniesla ho na schody,kde ešte predchvíľou sedela.Obyvatelia budú vedieť,že to spravil upír,tak sa ani nebude pokúšať maskovať telo.Veď najbližšie mesto bolo plné upírov.Opäť vykročila a prešla až na koniec ulice.Tak rýchlo,ako vošla do ďalšej sa aj otočila a skryla sa za roh.Zacítila ju.Vôňu ľudí naokolo si nevšímala.Bola tu ešte iná upírka.Nevadí.Nebola ohrozená,cítila to.Zatiaľ.Opäť vykročila a pozrela priamo do očí upírky.Poznala ju.Odniekiaľ..*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 4:40 pm

*Muži si rýchlo rozmysleli svoju doterajšiu cestu. No v tej skunde ako Kathrien otočila hlavu zbadala upírku.*Zdravím*pozdraví skor popod nos ako naozaj. Na hlave má ešte stále kapucnu no aj tak je ju dosť vidieť*Na love?*spýta sa len tak. Nechce sa dlho vybavovať má dosť iné povinnosti. Vlastne nemá žiadne, ale pri nej sa vždy nejaké nájdu. NIečo sa jej však nepozdáva v týcho chvíľach. Niečo sa stane toto cíti aj vo svojom mŕtvom tele*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 4:55 pm

Zdravím.*Zopakuje.Nemyslela si,že tu na niekoho narazí.Nie že by čakala,že upíri tu nelovia,ale len nedávno zapadlo slnko,čo je na lov skoro.*Áno.Je to dosť možností na výber.*Rukou mykne smerom k dedinke.*Aj ty?*Možno bolo nevhodné tykať tejto upírke,ale jej na tom nezáležalo.Pomaly prejde pred dom,ktorý je na druhej strane ulice,ako upírka a sadne si na schody pred dverami.Aj tak nemá celú noc čo robiť,tak prečo by ju nestrávila pred domom ľudí.Cíti,že sú v ňom dokonca živý ľudia.Výhodné.Ešte raz zvedavo pozrie na upírku.Určite ju už niekedy videla!*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 5:02 pm

Povecme, že to bol aj lov*uškrnie sa. Dá si dole kapucnu a na chrbát jej padnu tmavé vlasy. Sadne si vedľa upírky na schody*Tak koho si mala na večeru?*dobre táto konverzácia je fakt divná, ale o čom sa inom ma baviť. Ona mala na večeru muža, ktorý bohužial skončil velmi zle a to ju privádza ku myšlienke. Kto vie či to už zistila? uškrnie sa v duchu a premeria si upírku vedľa seba*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 5:19 pm

Dievča.Asi pätnásť rokov.Po tme sa von nechodí.*Mykne ramenami a pozrie na upírku.*A kto mal tú česť,že stretol teba?*Spýta sa s úškrnom.Nechcela by byť človek.Keď si to teraz uvedomí,je Nairrenovi vďačná za ten dar.*Mimochodom,som Jenny.*Povie prvé meno,aké ju napadne a podá upírke ruku,ako sa pri predstavovaní patrí.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 5:23 pm

Mna stretol jednej mladý muž ktorého jeho frajerka podviedla a tak som mu skrátila dlhú chvilu na jeho smolu to neprežil*uškrnie sa. Pozrie na ruku upírky.*Ja som Elizabeth*čo to vypotila. Prečo povedala meno svojej matky. Veď nato nemá jediný dôvod*Teší ma*ruku jej však nepodá. Tento zvik neberie vážne. Stretla pár upírov,ktorých keď sa dotkla teda lepšie povedané keď sa oni dotkly jej tak ju to dosť oslabilo*Ako dlho si upírkov?*prvá otázka ktorá ujej prichádza na rozum *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 18, 2010 5:40 pm

Chudák.*Povie bez akéhokoľvek citu,pričom ani svoje slová nemyslí vážne.*Teší ma,Elizabeth.*Odtiahne ruku,keď si všimne upírkyn nezáujem.Napadne ju,že upírka možno číta myšlienky,alebo že proste vytušila,že jej klame o mene.Ale na tom nezáleží.Na ničom nezáleží.*Tristo rokov.Plus niečo.*Odpovie nezaujato.*A ty?*Spýta sa a keď pozrie na upírku,neubráni sa otázke.*Poznáme sa?Zdáš sa mi známa.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dedinka ľudí - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedinka ľudí   Dedinka ľudí - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dedinka ľudí
Návrat hore 
Strana 2 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Vampiria - RPG :: Za hradbami-
Prejdi na: