Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Rozvaliny chrámu

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 22, 2011 3:58 pm

Ale on chce predsa Daretha mŕtveho to je dobrá cena. Plus mu môžeš dať ešte niečo aj ty a čo sa týka mňa mala by som za ním ísť.*koniec vety skôr povie ako keby rozmýšľala nahlas. Ale už sa jej to zdá divné. Pokiaľ bola Felarin za Lailahom tak nemá dôvod byť tak nešťastná. Niečo tu nesedí.* Ok. Koniec hry Felarin. Nemôžeš byť tak zničená lebo natoľko Lailaha poznám a viem, že ti povedal, že ti pomôže.* Doslovne ju prebodne pohľadom, ale nie vražedným ale len neutralnym a chladným*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 22, 2011 4:18 pm

*Jemne zdvihne obočie a zadíva sa jej do tých pokojných a chladných očí. Asi týmto prišla o výhodu, ktorú si chcela naplánovať, ale ešte to môže uhrať na svoju stranu, aj keď Kat už bude mať podozrenie, čo nie je až také dobre. Ale tak čo už, keď pôvodný myšlienka asi nevyšla. Veď to tak trochu prehnala s tým tvárením sa na zúboženú obeť.* Tak mám jednu výhradu. Nepovedal mi, že mi pomôže. Naposledy som sa ním pohádala pokiaľ si spomínaš a ďalšia vec je, že keď som tam prišla, mal spoločnosť. Povedal mi len, že keby som mala rozum, tak si to vyriešim aj sama. * V tejto chvíli by nebolo dobré ak by klamala a toto všetko jej Lailah skutočne povedal. Síce dodal, že je na jej strane a že mu môže veriť, ale to mu tak celkom aj tak nezožrala, takže to nemusí ani spomínať.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 22, 2011 4:24 pm

*Jemne sa jej na tváry mykne úsmev ale len na stotinu sekundy*A povedal ti pán "vševediaci" ako si to máš vyriešiť? Veď proti tebe stojí upír ktorý je dva krát tak starý ako ty plus si na neho sama či?* spýta sa pričom sa ku nej jemne nakloní a na jej tváry sa znova objaví úsmev. Jasné dáva tymto jemne najavo, že asi stojí na Darethovej strane, ale zase nie uplne a Felarin čítať myšlienky nevie.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 22, 2011 5:16 pm

*Pomaly odvráti pohľad od jej tváre. Nie je si istá, či Kat vie o jej schopnosti a pokiaľ to nevie, tak by bolo lepšie udržať to v tajnosti pred čo možno najviac ľuďmi. Fakt nemusí mať Dareth podozrenie a najlepšie by bolo, keby na jej schopnosť zabudol, ak o nej vie. Preto krátko pokrúti hlavou.* Nepovedal, ale ty si to odhadla presne. Neviem celkom ako si to Lailah predstavuje ale nejak to bude musieť ísť. * Hej nejak to už pôjde. Či už s Lailahom v hre alebo bez neho. Stále však viac nadobúda dojem, že Katherine sa zapojí a s veľkou radosťou - proti nej. Ale ešte stále je tu Ryan a o tom ani Lailah ani Kat nevedia nič, teda ak typuje správne.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 23, 2011 6:43 pm

Tak to ti dal fakt skvelu radu. Čo sa týka mňa idem Felarin veľa šťastia s tým tvojím smútkom.* postaví sa na rovné nohy a uškrnie sa. Toto celé jej prišlo dostatočne komické a nejde sa tým tajiť už viac nie. Je v hre a teraz musí ísť za drahým lailahom aby zistila na ktorej strane stojí práve on.* Maj sa Felarin a šťastie asi fakt budeš potrebovať.* obíde tu vec na ktorej spolu sedeli (neviem na čom už sedeli :D) a vykročí preč. MOžno sa prezradila, ale podľa Felarininiých reakcii usudila, že asi nie teda nie uplne a Lailah ako sa dozvedela stojí pre zatial niekde medzi.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 23, 2011 7:58 pm

Hej, úžasnú! *Vyhlási ironicky a keď sa na ňu zadíva a všimne si ten úškrn je jej jasné, že Kat sa na nej celú tú dobu naozaj perfektne bavila. Veď sa niet ani čomu čudovať, síce sa takmer prezradila ale svoje zúfalstvo zahrala nad očakávania a to je veľmi dobré. Na tvári sa jej ale nezjaví radosť ale kyslí úškrn.* Ďakujem, fakt sa mi zíde. *Prekrúti očami, no to už má tvár obrátenú späť k lesu a len načúva Katherininým krokom, keď mieri preč. Ich smer je jej ukradnutý. Na dnes už ale ani ona neurobí žiadne obchádzky a bez kompromisov ide jednoznačne domov, potrebuje si tie veci nechať prejsť hlavou v stave nevnímania a na to je teraz spánok najlepší. Preto sa aj ona postaví a vyberie sa do obytnej štvrte.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rozvaliny chrámu
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Vampiria - RPG :: Za hradbami-
Prejdi na: