Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Rozvaliny chrámu

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 18, 2011 8:19 pm

To si tá upírka musela riadne trúfať, keď sa s tebou pustila do závažného rozhovoru. *Povie uznanlivo, akoby ani nemala poňatia o čom to Kath hovorí. Aj keď veľmi dobre vie, na čo naráža. A dokonca ju náramne teší, že ten jeden rozhovor dokázal tak zabrať. Nedúfala v to, mohla lev veriť, že sa niečo zmení. No nádej nebola veľká, skôr mizivá. A predsa sa stal zázrak a zdá sa, že Kath je v pohode, teda minimálne viac v pohode, ako bola predtým.* Tak smer Benátky! Ale ty vedieš, ja cestu nepoznám.* V duchu si už vie predstaviť ich dve ako cestujú za bláznivým dobrodrúžstvom, tam kde sa to pre Kathlyn začalo. A možno by potom mohli skočiť aj do Bordeaux. Ukázala by jej miesto, kde sa narodila ona a vlastne bolo by celkom zaujímavé zistiť, či ich sídlo ešte stojí. To ale všetko môže, s Kathlyn určite.* Kedy ideme?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimePi január 21, 2011 7:03 pm

*Na jej vete sa zasmeje.Spomenie si na ich rozhovor na to,akou oporou sa pre ňu Fel stala.Zmenila sa,aj keď nie veľmi,ale aj tak hej.A môže za to len jeden rozhovor...Zvláštne.Ale to nevadí.Ona sama o sebe je zvláštna,tak načo sa nad tým pozastavovať?*Dúfam,že ja si ju pamätám dostatočne na tom,aby sme sa dostali aspoň na hranice Talianska.*Povie so smiechom.Aj keď to,že chcú ísť na výlet a nevedia cestu vtipné nie je.Nepamätá si cestu do vlastného rodiska...Teda asi.Ak by sa stalo,že nie,niekto jej určite poradí.Aj keď tomu niekomu v tele nemusí zostať všetka krv...Potrasie hlavou,aby zahnala myšlienky na oheň v jej hrdle,ktorý horí vždy,keď je hladná a svoje hnedé oči so zábleskami červenej od hladu upriami na Felarin.*Kedy budeš chcieť.Času máme dosť.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimePi január 21, 2011 7:33 pm

Určite si ju pamätáš, upíri nemávajú sklerózu.* Myslela to len ako žart, totiž netuší, či môže mať upír sklerózu alebo nie, no nezdá sa jej to moc možné. Našťastie, nemala príležitosť to otestovať na vlastnej koži, takže si nemôže byť istá. Ale aj tka vie jedno a to, že cesta domov sa nedá zabudnúť, zostáva zakódovaná hlboko v nás a spomenieme si na ňu aj vtedy, keď všetky ostatné cesty stratia jasný smer. Je to akési nepísané pravidlo v každom jednom srdci, či už v ľudskom alebo upírskom.* Ja by som šla aj hneď. S tebou bude zábava a teraz nič iné ani nepotrebujem. * Zaškerí sa a ťuke do Seama, ktorý stále trochu lenivo posedáva na Kathynej dlani. Napodobní jej príklad a aj ona do neho jemne štuchne prstom, za čím sa on rýchlo otočí a zadíva sa na ňu.* Tak čo, maličký, ideš s krstnou Kath a a s mamkou na výlet...*... a ockovi to nepovieme. Dodá si v duchu a šibalsky žmurkne na malé dráča a potom sa usmeje na Kathlyn.* Môžeš byť jeho krstná, však?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 23, 2011 4:40 pm

*Pri jej vete sa pousmeje a vráti sa ku spomienkam.Nie však ku spomienkam na cestu.Ku spomienkam na Benátky,na vysoké domy,na vôňu vody...Určite sa za ten čas zmenili,no verí,že zostali podobné jej Benátkam,ktoré mala uchované v spomienkach.Upíri určite nemávajú sklerózu,pretože si z jej milovaného mesta pamätala takmer všetko.*V tom prípade...*Odpovie pohotovo,aj keď ju Feline slová trochu prekvapia,aj tak vstame dávajúc pozor na Seama,ktorého jej čin trochu prekvapí.*Bude mi cťou.*Povie so smiechom sledujúc malé stvorenie v jej dlani.*Tak,maličký,ideš na výlet s krstnou Kath a mamkou Fel.*Zopakuje Feline slová a na oboch sa usmeje.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimePo január 24, 2011 3:16 pm

*Len v tichosti sleduje jej zasnívanú tvár. Je jej jasné, že jej pohľad nesmeruje na stromy, nie díva sa cez nich, stratená niekde v spomienkach na svoj starý svet. Teda to Fela aspoň predpokladá a navyše, tie výpadky vnímania veľmi dobre pozná z vlastnej skúsenosti a práve preto ju nechce rušiť, nechce kaziť sen. No potom ho preruší sama Kath, keď sa zrazu postaví a Fele je jasné, čo to znamená: Ide sa na výlet! Tiež sa postaví a zaškerí sa na Kath.* Ale mám jednu podmienku, nikto nebude vedieť kam ideme. * Povie tajnostkársky a zasmeje sa nad jej prijatím Seama, nevie síce ako bude zvládať svoje povinnosti krstnej, ale je si takmer istá, že bude skvelá.*Takže veliteľka, kadiaľ? *Spýta sa veselo a je skutočne pripravená na veľké dobrodrúžstvo, navyše Benátky ešte nevidela.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 26, 2011 6:44 pm

Ak si to želáš.*Síce nevie,prečo si Fela stanovila takú podmienku,príjme ju.A vlastne by prijala asi čokolvek za cestu do Benátok s Felou.Pri jej vete sa zatvári vážne,na tvári sa jej zjaví sústredený výraz a potom bez ďalších slov vykročí medzi stromy,pričom vie,že Felarin ju bude nasledovať.V jej krátkach šatách,bez akejkolvek batožiny,len s dráčik možno vyzerá ako cvok,ktorý si myslí,že Benátky sú za rohom,ale jej "prekliatie" má výhody.A veľké.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 26, 2011 7:42 pm

No, bola by som rada. *Pousmeje sa nad jej prostou odpoveďou, no jej úsmev rozjasní upokojujúci úsmev, nechystá nič čoho by sa musela Kath báť, preto naozaj nepotrebujú, aby o ich výlete niekto vedel. Tak či tak sa o nejaký čas vrátia a potom sa už môže kto chce pýtať na to, čo chce. Stopne svoje nikam nevedúce myšlienky a radšej sa s úsmevom na perách vydá za Kathlyn. Začína sa totiž najväčšie dobrodrúžstvo aké za posledných pár rokov podnikla a bude fajn zas na chvíľu opustiť toto pokojné mesto, kdesi v zabudnutí a dostať sa do normálneho sveta.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 12, 2011 6:58 pm

*Vlastne ani nevie čo tu hľadá. Veď chcel ísť za Lailahom lepšie povedané za ním ešte len pôjde len jej to asi potrvá riadne dlhu dobu. Vôbec sa jej nechce ísť za ním, ale potrebuje vyriešiť problém...typ Dareth. teda problém to nie je skor je to len taká jemná pod oátzka a to, že na ktoru stranu ide on, ale asi dobre vie na ktoru stranu ide. Ale radšej si to overí A práve preto dostatočne lelogicky sa prechádza po okolí nejakých zrucanín alebo čo to je a nudí sa. Vlastne sa nenudí len jednoducho rozmýšľa nad tým všetkým. Tak rada by sa zabavila alebo skor možno aj vypadla z Vampiriie ale na trvalo.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 12, 2011 7:33 pm

*Nič nie je na upokojenie lepšie ako chladný vánok a prechádzka lesom. A ju nohy nesú stále ďalej. Už ani nevníma kam kráča s tým svojím divne známym letmým úsmevom, ktorý sa nechce dobrovoľne stratiť. Niet divu. Mať Ryana na svojej strane je viac ako potešujúce, hlavne po ukážke toho, čo dokáže a ona môže byť zas pokojnejšia. No nezabudni, žeby si sa mala tváriť zničene. Hej, Ryanove spojenectvo nič nemení na jej pôvodnom pláne s momentom prekvapenie. Ak nič iné, bude to efektnejšie. Takže nateraz zničená tvárička a prosebný pohľad, ktorý si priam žiada zľutovanie. V duchu sa uškrnie, ale v hraní divadla bola predsa vždy dobrá. Na toto jej nepríde ani Dareth, aj keby sa práve motal niekde okolo nej. Keď však zdvihne pohľad pri zrúcaninách neuvidí mužskú postavu ale tú známu ženskú. Katherine... Aké prekvapenie. Nehodlá nijak zvlášť dávať najavo svoju prítomnosť. Veď je príliš zničená na to, aby sa s niekym bavila...*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 12, 2011 7:46 pm

*Zastane a obzrie sa a uvidí Felarin. Ale mám to ja šťastie. uškrnie sa v duchu a potom si vydýchne a spraví pár krokov smerom ku Felarin.*zdravím* neutrálny hlas. Radšej bude hrať divadlo. Aj keby sa už Felarin s Darethom stretla a náhodou padla reč aj na nu alebo náhodou má Felarin podozrenie, že by niečo mohla povedať práve ona tak jej to môže byť jedno. Ešte stále tu je Lailah aj keď si nie je istá na ktorej strane bude on stáť keď ho tak sem tam videla pri Felarin.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 12, 2011 7:55 pm

*Pomaly zdvihne pohľad od suchého lístia pomaly sa šuchtajúc až miestu, kde stojí Kat. Zúfalejšiu grimasu snáď už ani vystrúhať nemohla a tak sa len posadí na polo zborený múr a jemne sa pousmeje.* Zdravím. Ako sa máš, Katherine? *Bude sa hrať na zdvorilý rozhovor. Ak chce Kat povedať niečo iné, tak pokojne môže. Ju by len zaujímalo, či sa prezradí sama alebo sa jej na to bude musieť pýtať. K tomu sa tiež ale dostane. Keď teda príde vhodná príležitosť a téma sa obráti k Darethovi. O to sa však ani v najmenšom neobáva lebo je to takmer také isté ako že Dareth len tak neodíde.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 12, 2011 7:58 pm

*Ako strašne sa baví na tom, že Felarin tak trpí. Aj by sa rozosmiala, ale bolo by to nevhodné.*Nuda ako obvykle. V mojom živote sa už nič zajujímave stať nemôže. Počula som, že Lailah sa vrátil. Nevieš prečo?*spýta sa pričom tam dohodí jemne zvedavý tón. nechce rovno zamieriť na to, že sa pridala na Darethovu stranu, ale chce viac vedieť čos a týka Lailaha a čo chystá a lepšie je sa pýtať niekoho iného ako len jeho.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 13, 2011 7:22 am

*Nuda? Tak rada by sa uškrnula, no ten úškrn by prezradil celú jej hru, preto len mykne ramenami v geste, ktoré je tak neutrálne, akoby ju už nič iné okrem Deretha ani nezaujímalo. A práve o to predsa ide, presvedčiť Katherine, že je na tom totálne biedne.* Hej, vrátil sa. Dokonca viem aj prečo. *Kyslo sa uškrnie a premeria si Kat s neistotou. Nechápe síce načo sa tvári, že o Darethovi nevie, ale na to asi čoskoro príde. Zatiaľ bude hrať jej hru aj tú svoju zároveň a možno sa dostanú do zaujímavej situácie.* Dareth sa vrátil.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 13, 2011 10:35 am

*Stále ňou lomcuje to aby sa nerozosmiala no urdží ro na uzde.*A už si ho stretla? Rada by som ho videla.* len jemne sa na jej tváry mykne úsmev. Veď Felarin o tom, vie, že ona chce stretnuť Daretha tak to tajiť nemusí.*A Lailah ho už aj stretol?* toto je čisto iformačná otázka. Nech už Dareth hovoril s Felarin a nech aj spomenul Davida ešte stále tu je lailah ktorý mohol rozprávať a on určite rozprával skor ako mu niečo spravil teda ak niečo spravil.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 13, 2011 7:36 pm

*Jemne zdvihne obočie a premeria si ju pohľadom, ktorý dáva jasne najavo, že si nie je istá, či so z nej strieľa alebo si fakt myslí, že je taká sprostá. Doteraz bola presvedčená o tom, že Dareth má tie informácie od nej. Jasné mohla sa mýliť, ale to je asi tak pravdepodobné ako to, že Lailah je hotový anjel alebo že David potajme pije ľudskú krv. Skrátka totálny nonsens.* Stretla som ho, mňa len tak napadá, či si ho náhodou nestretla aj ty. *Jemne sa uškrnie dávajúc pozor, aby táto jemná zmena mimiky neprebila jej hrané zúfalstvo v očiach a pokrúti hlavou na jej ďalšiu otázku. Teda Lailah aspoň tvrdil, že ho nestretol. Čo tiež nie je stopercentná istota ako ho pozná. Ale čo má robiť? Všetko si domýšľať? Radšej sa bude aspoň niektorých vecí držať.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 14, 2011 7:09 pm

*Vidí jej pohľad no z mieri ju to nevyvedie.*Prečo by som ho mala stretnúť? V živote som ho nevidela teda okrem toho ako skántril Lailaha skoro tak už potom nikdy.*popuká si v kostiahc na prstoch aby v sebe udržala smiech. Možno dá jasne najavo, že klame, ale to len ak si felarin bude domýšľať, že pukanie prstami je znak toho, že klame. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 14, 2011 7:38 pm

To bola len taká otázka. *Mykne plecami vrátiac sa späť do predchádzajúcej polohy zraneného srňaťa. Sediac tam, na polo zborenom múre medzi kameňmi ohladenými drsnými rukami času a obrastenými machom, by fakt mohla vyzerať, akoby na to miesto samoty, smútku a opustenosti navždy zapadala. Ten výraz čírej zúfalosti, ktorý prekrýva jej skutočné emócie a aj nedôveru, predsa priam žiada o ľútosť a pochopenie, tak ako toto miesto by tak rado rozpovedalo svoje skryté príbehy. Aspoň taký pocit má z neho ona, to na teraz ale bude musieť nechať tak.* Jedna vec sa ale musí nechať aj Darethovi, má dokonalé herecké nadanie. * Spomenúc si na to, ako ju nachytal na svoj lacný trik jej na chvíľu fakt príde táto situácia zúfala. Hlavne, keď si nemôže byť istá na ako dlho je ešte David v bezpečí.*


Naposledy upravil Felarin Loria Mort dňa Št marec 17, 2011 1:35 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 15, 2011 5:22 pm

*Mykne aj ona plecami. Vyzerá, že Felarin podozrienie nemá takže si môže vydýchnuť.*A nato si prišla ako?* krátka no pritom veľmi výstižná otázka. Vlastne ani nevie prečo ju to tak baví aj keď navonok ostáva rovnako chladná ako doteraz. Nebude dávať Felarin najavo, že sa baví lebo by sa prezradila. Ale keď si spomenie na stretnutie s Darethom tak by bola veľmi rada keby sa znova objavil ale s tým, že by tam nebola prítomná Felarin a boli by sami niekde kde by sa dalo orbiť niečo oveľa zaujímavejšie*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 15, 2011 6:27 pm

*Jemne sa po jej otázke pousmeje. Nemá čo stratiť ani tým, že jej to povie. Je to predsa vec, ktorý Dareth vie a aj keby s ním bola Kat v kontakte, tak mu nebude môcť povedať nič, čo ešte nevie a práve to je dôležité. Nedať jej žiadne nové informácie, ktoré by mohla použiť proti nej. Ako to vtedy náhodou urobila s tou, že jej povedala o Davidovi. Nie žeby na to Kat nemohla prísť aj sama, ale aj tak. Potvrdenie býva niekedy dôležité.* Pri našom stretnutí. U krvavej Mary. *S jemnou nechápavosťou pokrúti hlavou a zadíva sa na Kat.* Totálne ma oklamal, tváril sa ako milý návštevník. Pozval ma na pohárik. A ja hlupaňa, som mu skočila na lep. *Smutne sa zasmeje, čisto neveriackým tónom. Fakt nechápe ako mohla byť taká sprostá ale komu by napadlo, že ten milý úsmev a jas v zelených očiach sa dokážu tak rýchlo zmeniť na vražedný úškrn a ľadový pohľad? Celé to bolo príliš nepochopiteľné.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 16, 2011 6:33 pm

*Vypočuje si to čo jej hovorí a prevrati očami.* Felarin na vampirii sa nachádza maniak ktorý ťa chce zabiť a ty sa začnem baviť s prvým ktorý sa pekne usmieva? Akože prepáč, ale tak blbá si fakt byť nemusela*tento krát sa ani zasmiať nechce len nechápavo pozerá na Felarin. Ako mohla uveriť milému úsmevu Veď je to nemožné ešte ku tomu keď vie, že ju chce niekto zabiť teda skor riadne sa s nou pohrať, ale to nemusí teraz rozoberať aj tak sa už dosť teší na ďaľší jeho krok* A už si sa naučila ako sa izolovať od pocitov?* spýta sa krátko a sadne si vedľa nej na ten zrucany teda polo zrucaný múrik a uprie na nu svoje tmavé oči.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 17, 2011 5:08 pm

*Je jej jasné, že nech skrýva Kat čokoľvek v tomto má absolútnu pravdu. Správala sa ako naivné malé dieťa, ktoré naletí každému. Mala by byť opatrnejšia, dávať si väčší pozor, hlavne, keď sa zdá, že jeho charakter odhadla správne. Napriek všetkému ale ešte pred chvíľou tak pokojne sedela v lese na opustenom kmeni stromu a ani si nevšimla, kedy prišiel Ryan. Keby to Dareth využil už je mŕtva niekoľko krát a nie len raz. Lenže on spustil inú hru a možno si ani dávať pozor nemusí, aspoň zatiaľ nie.* Ďakujem za upozornenie, no na to som už prišla aj sama. Ale takto mi aspoň prezradil jednu vec - vie o Davidovi.* Jemne zdvihne obočie premerajúc si Kat, no zas sa toho vzdá. Ona jej to neprezradí ani keby ju mučila, čo rozhodne v pláne nemá.* Nenaučila. Nie je to také ľahké.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 17, 2011 6:24 pm

*Chvilu ju sleduje a až potom zareaguje.*Ako sa dozvedel o Davidovi? Žeby Lailah?* spýta sa jemne udivene. Keby to nebolo nevhodné tak by sa začala smiať ale stále si necháva ten chladný výraz v tváry.*Chceš nejako pomôcť?* vážne jej nuka svoju pomoc? Asi sa zbláznila, ale čím bližšie sa dostane ku Felarin tym to bude zaujímavejšie. NO určite od nej Felarin neprijmne pomoc to už skor by išla za Lailahom ako za nou, ale náhoda je blbec a v jej prípade ešte väčší blbec*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 17, 2011 7:20 pm

Neviem, nie som si istá kedy sa vrátil. *Možno by pred nejakým časom povedala, že to naisto nebol on, ale teraz? Teraz už nemôže veriť nikomu a už vôbec nie upírovi, ktorý sám tak často tvrdil, že on si dôveru nezaslúži, lebo ju zradí. Možno to nebol on, kto povedal Darethovi o Davidovi ale aj tak mu celkom neverí s tou jeho ochotou pomôcť... vlastne teraz jej chce zrazu pomôcť akosi veľa ľudí.* Pomôcť? Neverila by som, že to niekedy začujem od teba... *Jemne sa uškrnie a pokrúti hlavou. Nie žeby jej ostražitosť povolila a ona jej začala veriť, len nech má Kat ten pocit.* Ja už neviem ako by si mi mohla pomôcť, ako by mi ktokoľvek mohol pomôcť. Ale vďaka, cením si to. *Smutne skloní hlavu a zadíva sa na zem pod svojimi nohami, možno sa hra práve začala a predsa z nej niečo dostane.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 20, 2011 11:40 am

*Mykne plecami a radšej sa obzrie ako keby niečo počula inak by sa vážne začala smiať. Netuší vlastne ani prečo jej to je tak strašne vtipné*No dobre ak nechceš pomoc tak nukať sa nebudem. Ale rada by som vedela prečo si myslíš, že ti nemôže nikto pomôcť. Byť na tvojom mieste tak Lailah by naozaj nebol zlá voľba.* toto musí uznať aj Felarin. Lailah ako jeden z mála na vampirii vie dotziahnuť veci do konca. Len by rada vedela kde sa podel zase lebo nejako ldho je azse ticho a to sa jej nepáči, ale vie, že Lailah je v poriadku*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 20, 2011 6:56 pm

*Až by sa zasmiala nad tým, že v istých chvíľach myslí Katherine dosť podobne ako ona. Veď aj jej ako prvý napadol Lailah ale to bude pravdepodobne tým, že on by si s Darethom vďaka svojmu veku aj vedel poradiť, ak by sa mu zachcelo. Problém je len v tom, že jemu sa tak často nechce a aj keby tak niečo by za to aj chcel. V tejto chvíle je ale jasné, že ona mu už nemá čo ponúknuť.* Za ním som už bola. * Odvetí potichu stále klopiac zrak k zemi, aby v jej očiach Kat nepostrehla to jemné pobavenie nad touto situáciou a hlúpou pretvárkou, ktorú tu predvádza. Hlavne, keď si uvedomuje, že nebyť Ryana, tak sa tváriť ani nemusí a fakt by sa zožierala neistotou.* Lenže Lailah nič nerobí zadarmo...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozvaliny chrámu   Rozvaliny chrámu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rozvaliny chrámu
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Vampiria - RPG :: Za hradbami-
Prejdi na: