Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Svätyňa krvi

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeUt jún 07, 2011 5:45 pm

*Necháva oči zavreté a jemne sykne keď jej spraví drobnú ranku na krku. No v tej chvilu ako pocíti na svojich perách vlastnú krv ho chce odsotiť, no ani nesithne zareagovať keď sa sám odtiahne. Oblizne si pery. Jej krv jej vždy chutila nech si vraví kto chce a čo chce.*Dáš mi na to dôvod?*ostane nehybne opretá o stenu a sleduje ho tmavými očami. Ako veľmi by chcela a predsa nemôže. Potrebuje niečo iné a už má pocit, že jej z toho šibe. Mala by ho nenávidieť. Nezachránil jej matku teoreticky ju zabil a ona nad ním stále rozmýšľa ako nad strážnym anjelom. Jemne potrasie hlavou.* Chutí?*spýta sa pričom sa jej na tvári myhne úsmev. Toto ju skutočne aj pobavilo ako si Dareth nezaujato oblizol krv zo svojich pier. Jej krv*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 12, 2011 1:06 pm

Neviem. Zatiaľ asi nie ale neskôr - kto vie... * Skôr to ani nie je tá neurčitosť, ktorá zaznela v jeho odpovedi, lebo takto by jej na to dať dôvod nemusel, pri ňom je však priveľmi pravdepodobné, že jej ten dôvod dá. Vždy ho každému poskytol a nevidí dôvod na to, prečo by Katherine mala byť výnimkou. Skôr či neskôr svoj dôvod dostane. Teraz to ale nebude, keďže zostane pokojne opretý o stenu a len jeho oči prechádzajú po jej tvári skúmajúc každý, čo i len najmenší náznak toho, čo vlastne voči nemu cíti táto žena. Nezdá sa mu žeby to bola nenávisť, aspoň zatiaľ nie.* Nie je ľudská ale je znesiteľná. * Odvetí s rovnakým nezaujatím na jej otázku a jemne sa pousmeje, nemá v záujme ju uraziť, ale iste pochopí, že ľudská krv je predsa len lepšia a s hoc akou upírov sa porovnať nedá.* Aký má podľa teba Lailah dôvod obraňovať Felarin? * Otázka, ktorá znova obráti konverzáciu o 180° späť, je to ale vec, ktorá mu vŕta v hlave. Lailah sa totiž nejaví taký slabý, aby sa dal ovládať jej schopnosťou, tak ako ho teda primäla k tomu, aby sa postaral o jej prežitie?*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 12, 2011 2:31 pm

Takže mi ten dôvod raz dáš.*mykne plecami. Pre zatiaľ to je fuk. Pre zatiaľ ho úplne zabiť neplánuje. O to sa aj tak chce postarať Lailah sám. Prevrati očami pri jeho vete. To sa skutočne musia stále baviť o tom, že Lailah je cvoklý magor, ktorý trpí potrebou mať niekoho rád v blbom čase a ešte ku tomu blbú osobu.* Lailah neochraňuje, ale využíva. Aj mňa využil.* z malej časti to je síce lož, ale to predsa Dareth nevie. A keď sa na to pozrie z nejakého uhla aj ona tak môže rátať to, že ju Lailah premenil aj ako využitie aj keď nevie čoho. Bláznovstvo. Nech robí čokoľvek nikdy si asi nezvykne na to, že to skutočne chcela sama, ale nikdy aj nezabudne na ten pohľad na neho keď stál nad jej matkou s perami od krvy a potom ako jej pomohol v tej zime s koňom. Jemne sa jej na tvári mihne úsmev, ale len na stotinu sekundy. Ak by si Dareth všimol, že to nie Felarin, ale ona sa o Lailaha zaujíma viac ako by mala na svoje pomery, mohlo by to dopadnúť oveľa horšie. Ale ako rada by videla Felarin umierať aby sa konečne Lailah prebral z toho snenia.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 12, 2011 5:51 pm

Možno... nepochybne. *Načo klamať. Aj keď to bude čakať jej reakcia nebude o nič iná. A tiež to nič nemení na prekvapivosti jeho dôvodu, ktorý sa iste nenechá zahanbiť všednosťou. To je pre túto chvíľu ale tak nepodstatná záležitosť, že jej prevrátenie očami ho ani najmenej nevyvádza z rovnováhy. Bolo tak očakávané ako to, že nepovedala to, čo chcel počuť.* Len tak malá otázka. To ti nahovoril on alebo skutočne veríš tomu, že to pre Felu robí len preto, aby ju nejak využil? *Zdvihne obočie a premeria si ju. Nie je taká naivná, tak prečo sa na ňu hrá? Alebo len čosi skrýva? Čosi čo by nemal vedieť? Najlepšou taktikou v tomto prípade bude vyzvedať, každý sa raz preriekne a aj na Katherine dôjde. * Lebo vieš, mne sa Fela nezdá práve využívaná, keď je s ním. Zdá sa, že ju celkom baví a on sa baví s ňou... *...aspoň väčšinou. Jasné všimol si aj to, keď sa ona bavila na ňom. Ale vždy to bolo v rovnováhe. Nebol to ten vzťah, za aký ho považuje (respektíve nepovažuje ale skrýva to) Katherine.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimePo jún 13, 2011 2:11 pm

Lailaha poznám lepšie ako si myslíš. *odlepí chrbát od steny a spraví pár krokov ku Darethovi a uškrnie sa.* A ty si nebodaj myslíš, že by ju Lailah miloval? Taký sprostý nie je ani ON* toto nieje preriaknutie. Len sa čisto teoreticky pýta aj keď ona vie svoje. Ale určite nebude roztrubovať, že v tomto má Lailah hlúpu povahu. A to je ten dôvod prečo sa musí Felarin zbaviť. Len neznesie to ako sa na ňu pozerá a neznesie to, že by ho to mohlo stáť život. Možno to znie aj ako žiarlenie, ale čo iné má robiť.* Vyzerám inak ja na to, že som bola využitá? Vyzerajú iné ženy pri ňom využité. Nikdy! Ver mi, Dareth Lailah len využíva veď aj teba využije teda skôr už začal.*jemne sa zasmeje a znova cúvne na svoje miesto a oprie sa o stenu. Až jej to je vtipné. Veď táto koverzácia nevedie nikam. Nech si z toho Dareth vezme čokoľvek, nastálo to budú len nedokončené vety.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimePo jún 13, 2011 2:51 pm

Iste, určite ho poznáš lepšie ako ja. * A dokonca v jeho hlase ani neznie irónia, lebo si to veľmi dobre uvedomuje. Katherine je akýmsi tajomným spojivom tohto všetkého. Článkom, o ktorom vie toho doposiaľ najmenej zo všetkých a práve za výhodu sa to považovať nedá, lebo práve táto ženská ešte zamieša v tejto hre karty a to podľa svojo uváženia. Ako si ju však nakloniť na svoju stranu?* Nemyslím si, že ju rovno miluje. No tiež to nie je len tak povrchný vzťah ako to vidíš ty. Medzi tými dvoma skrátka čosi je... *Nič viac netvrdí, no ani nič menej. Ta totiž nejde o jedno smerný vzťah ani z Lailahovej ani z Felinej strany. Tých dvoch čosi núti správať sa k sebe tak ako sa správajú, na to čo to je však iste raz príde.* Nevyzeráš na to, že si využitá. Vlastne ani netuším v čom ťa to mal využiť. Iné ženy som pri ňom ani nevidel, mal som dosť práce s tou malou mrchou, ale keď ty tvrdíš, že využíva, tak na tom čosi pravdy iste bude. Možno dokonca do jeho plánu zapadám aj ja - ale nech neráta s tým, že ja mu nahrám do karát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimePo jún 13, 2011 5:08 pm

*Prevráti očami.* Keď myslíš*mykne plecami. Ak si Dareth myslí, že medzi Felarin a Lailahom je niečo viac jeho problém. Ona mu to viac vyvrátiť už nevie a aj tak by ju nepočúval.*Lebo ja som si na jeho povahu zvykla. Preto jeho využívanie so mnou nič nerobí. A on neráta, že mu budeš hrať do karát on to vie. Veď jeho schopnosť so už okúsil. A predpokladám, že ti aj nechal nech si uvedomuješ čo všetko mu hovoríš?!* to posledné je skôr myslené aj ako otázka. Stále si potrebuje totiž overovať, že Lailah pozná asi lepšie ako seba. A baví ju to.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 18, 2011 1:43 pm

To netreba myslieť, stačí sa pozrieť. *Uškrnie sa, je mu jasné, že ona to už ďalej rozoberať nehodlá. Ale budiš, on má rád posledné slovo a to iste nie je len z mužskej ješitnosti, či egoizmu, skrátka to má v povahe. * Ale nevrav, a ako dlho sa to už poznáte? * Pobavene zdvihne obočie vo výraze, ktorý dáva dosť jasne najavo, že zachytil niečo, čo by mohlo byť cennou informáciou a ona sa tak trocha prekecla. Asi toho majú s Lailahom spoločné viac ako sa na prvý pohľad zdá. Aj tak ale len prikývne na jej dohady o Lailahovej schopnosti a jeho výraz sa nijak nezmení, už ho to neštve. No tak vie Lailah čosi navyše, no a?*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 18, 2011 2:20 pm

*Aj by sa najradšej otočila a išla preč, ale nepsraví to, len viac ju zaujme to keď Dareth nadvihne obočie. Znova si v hlave povie všetko čo povedala "Lebo ja som si na jeho povahu zvykla. Preto jeho využívanie so mnou nič nerobí. A on neráta, že mu budeš hrať do karát on to vie. Veď jeho schopnosť so už okúsil. A predpokladám, že ti aj nechal nech si uvedomuješ čo všetko mu hovoríš?!". Nenájde tam však nič také čo by ho mohlo pobaviť vôbec nič čo by mohlo Daretha pobaviť a zaujať.* Nejaký čas to asi bude. Možno 100 rokov neviem. Ale asi pred mesiacom sme sa znova stretli po dlhej dobe* povie nezaujato. Jediné čo je pravda je to, že sa stretli pred mesiacom po dlhej dobe a to je tak všetko. Aj keď vlastne mesiac to nebol, ale to tu nejde rozoberať. Ak si Dareth myslí, že medzi ňou a Lailahom je niečo viac tak mu to rozhodne nejde vešať na nos aj keď to pravda vlastne je*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt jún 23, 2011 6:35 pm

*Och, vážne zachytil v jej tvári miernu nechápavosť, alebo sa mu to len zdá. Asi nechápe jeho osobný vtip a to vlastne niet divu. On si väčšinou všíma maličkosti, ktoré väčšine ľudí uniknú pomedzi prsty. Drobné, nevýrazné detaily, ktoré dohromady tvoria skladačku. A s tým, čo pár krát povedal o Katherine Lailah a tým, čo teraz vraví ona a ako ho dobre pozná - sa skladá krásny obrázok toho, že tí dvaja nie sú len náhodný okoloidúci, ktorí sa už raz stretli a teraz im osud skrýžil cesty opäť. Rozhodne to nie je krátka chvíľa čo sa poznajú...* Aha, aké milé, že vás osud zavial oboch na Vampíriu, že áno? *Krásne sarkastická otázka, teraz už od Katherine asi nič viac nevytiahne a najlepšie by bolo, stratiť sa niekde v týchto uličkách a nechať tú ranu konečne zahojiť, lebo má pocit, že to bude sakramenstky bolieť, keď to bude potláčať ešte dlhšie svojou schopnosťou a pripravovať sa tak o energiu. Preto sa len jemne uškrnie a odlepí sa od steny s pohľadom upretým Kat priamo do očí.* Ak ti to neprekáža, odchádzam, takže niekedy nabudúce. *Pobavene si ju premeria pohľadom a otočí sa smerom do chodby stále ju zmyslami vnímajúc, aby sa nerozhodla náhodou zaútočiť, keď jej bude chrbtom. A načúvať jej prestane až vo chvíli, keď sa stratí asi za tretím rohom a pokračuje hĺbšie do bludiska starých, kamenných stien.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimePi jún 24, 2011 11:18 am

*zvraští obočie.* Náhoda je v mojom prípade sviňa.*uškrnie sa a znova uvolní svoje svaly na tváry. Dareth vie byť aj v celku vtipný keď sa mu chce, ale len svojím osobným spôsobom, ktorý ju láka aj keď vďaka svojej blbej povahe nemôže psraviť nič viac.*Zbohom.*aj by vystrúhala poklonu, ale nechce sa jej. Otočí sa na päte a vkročí preč. Aj tak mala v pláne ísť za Lailahom keď už je tu. a ako rpedpokladá vonku je už dosť tma aby ta mohla ísť. Nerada, ale nutená*

(hlboko sa ospravedlnujem, že to je také krátke :D)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimePi jún 24, 2011 11:53 am

// tvoje hlboké ospravedlnenie sa prijíma :D//
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt október 06, 2011 1:46 pm

*žeby sa nudil? Presne nudí sa ako nikto iný. Slnko vonku pečie ako najaté a on musí byť zalezený tu dole. No až tak zle mu zase nie je. Veď si sedí na zemi, v ruke má cigaretu a okolo neho je menší obláčik dymu. Vyfajčil už asi dve cigarety a teraz má akurát tretiu. Môže byť len rád, že nemôže umrieť na rakovinu pľúc. Potiahne z cigarety a vyfúkne ďalší obláčik dymu. Doma nechal poriadny výbuch a dokonca ani ten gauč neprevrátil normálne. Ale môže mu to byť jedno. Aj tak by mal čo najrýchlejšie odísť a žiť tak ako pred tým. Jednoducho si užívať života. Ale keď sa nad tým tak zamyslí toto jediné asi nikdy nedodržal teda ak odrátal fakt, že nikdy nevykrútil Davidovi krk, ale aspoň Darethovi ho vykrútil aj keď jemu skôr srdce vytrhol, ale to ráta do toho isté. Ponaťahuje si svaly na krku a zahasí cigaretu. Doteraz bol opretý chrbtom o stenu, no teraz sa otoči jemne a ľahne si na zem a zavrie oči. Potrebuje cítiť ten chlad z tých tmavých a temných kameňou a modliťž sa ku diablovi aby ho tu nikto nenašiel.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt október 06, 2011 2:17 pm

*Včera sa jej zas podaril jeden z tých dramatických odchodov, či skôr melodramatických. Totiž človek si až postupom času uvedomí, čo vlastne povedal alebo urobil. A ona bola ako všedná herečka v nejakom úbohom filme o hľadaní dobrých hrdinov. Skôr by si už ale mohla uvedomiť, že takí nie sú, minimálne Lailah taký nikdy nebude a vkladať do neho dôveru je prinajmenšom zbytočné a hlúpe. V skutočnosti sa jej už ale zdá dosť vtipná tá jej dôvera v ľudí. Asi by už celkom bodlo začať sa starať sama o seba. A vyraziť trebárs na nočné nákupy! Veď doplniť šatník sa vždy zijde. Zasmeje sa na svojej úvahe, no prihliadnuc na to, že doma by sa aj tak nudila, to až tak zlý nápad nie je, aspoň odpúta svoju pozornosť a možno aj skočí na lov mimo tohto obmedzeného výberu, čo sa nachádza v dedine. Pri klopaní svojich opätkov na dlážke si však uvedomí, kde sa nahádza a aj prečo. Deň! Na nákupy si bude musieť počkať a zatiaľ sa motať v týchto chodbičkách, ktoré sú istotne zaujímavejšie ako jej dom, aj keď tiež ich už prešla mnoho krát. V duchu sa s tým zmierujúc a opravujúc si úzke čierne džíny, ale ani náhodou nezostal žiadny zvyšok jej pozornosti na to, aby dávala pozor na cestu. Takže v jednej sekunde kráčajúc po kamennej dlážke, už v druhej letí vzduchom, keď zakopne o akúsi prekážku, čo jej stojí v ceste. Mala sto chutí nadávať na nerovné kamene, no namiesto toho si dosť rýchlo uvedomí prítomnosť iného upíra aj to, že pravdepodobne sa potkla o časť jeho tela. Do nosa jej vrazí známy pach, no až vo chvíli, keď pred seba vystrie ruky, aby nedopadla na ksicht a zachytí sa rukami priamo nad Lailahovou hlavou, takže jej modré oči vykúkajúc v prekvapení sú približne v úrovni jeho tváre. Najhoršie len pár centimetrov od jeho tváre, lenže ona ho nechcela provokovať, dnes fakt nie! Ani netušila, že tu je! Sakra to moje šťastie! S prudkým nádychom sa ale prevalí z neho nabok až k druhej stene uličky. * Je suis désolé...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt október 06, 2011 2:27 pm

*Keby sa mu to nezdalo divné tak si aj zívne a ponaťahuje si ruky,a le očividne je upír takže to spraviť nemôže aj keď sa nudí. niekde z diaľky započuje klopkanie opätkov, ale ignoruje to. Je ho vidieť tak predpokladá, že tá osoba nezakopne práve... Ani si to nestihne dopovedať v hlave keď pocíti jemne buchnutie do nohy a potom pred sebou vidí Felarinin ksicht.*To si to mňa srandu robíš, diabol.*prevrati očami a prevalí sa na bok aby mohol vidieť na Felarin. Hlavu si podoprie rukou a usmeje sa na Felarin ako keby to čo povedal ani neodznelo.**Bonjour Mademoiselle. Ako sa máme?* Nie je si istý či je poznať ten jeho sílený úsmev, ale úplne sílený nie je. Jemne pravdivý je, ale z dosť mizivéveho hľadiska.Felarin už nikdy nebude mať tak rád ako doteraz. Všetko sa zmenilo v jedinom krátkom okamžiku a odprisahal si to keď rozbil pol svojej obývačky*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt október 06, 2011 6:17 pm

*Jeho poznámku prejde len so slabým úškrnom, vediac, že to myslí úplne vážne. Nie je práve nadšený tým, že ju vidí a niet sa mu čo čudovať. Veď ona tu už lezie na nervy mnohým ľuďom, až sa zaćína pohrávať s myšlienkou na odchod. Asi ju tu uź nič nedrží. Dôležité je ale to slovíčko asi... nie je si celkom istá, či je schopná a pripravená odísť z tohto pokojného miesta a vrátiť sa späť "medzi živých". Aj tak však nahodí letmý úsmev a prikývne na jeho pozdrav zadívajúc sa mu do tváre a stále ležmo sa oprie chrbtom o stenu neochotná vynaložiť i to malé množstvo energie, aby sa na mieste udržala pomocou svojej váhy.* Ako by sme sa asi mohli mať? Mierne znudene, asi si dnes videl predpoveď počasia, keď si zavretý tu. * Skonštatovanie trochu odveci, keďže stačí vyzrieť z okna a netreba zapínať telku, ktorá u nej doma i tak chýba. Nikdy tie moderné hovadiny nemala celkom v láske.* A keďže to bola dvojsečná otázka, ty si na tom ako? *Spýtal sa predsa v množnom čísle a ona za neho odpovedať predsa nebude, to by nebolo slušné. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt október 06, 2011 6:26 pm

*Jemne mu mykne kútikom pier na skutočný úsmev keď si ju rpemeria. V jednom sa nikdy nezmení a to v tom, že je ešte stále muž a ešte dlho bude a preto nehodlá si nevšímať ako Felarin vyzerá a teraz sa o ňu kutočne môže zaujímať čisto s mužského hľadiska.*Telka je jemne na kusy takže to skôr bolo, že som to cítil.* vysvetlí lebo svoju dostatočne drahú telku skutočne roztrepal na kusy. Vlastne veľa vecí vo svojom dome roztrepal na kusy. Počítač, sedačky, kreslá, stoly, poháre, fľaše, telku, periny na posteli, umývadlo vlastne nie to ostalo celé ten roztrepal zrkadlo nad umývadlom. V duchu sa zasmeje, že aj jeho druhé poschodie v dome ostalo zdevastované.*Ja sa mám, no povecme, že vynikajúco. Veď nemám dôvod prečo nie. Nikto ma neotravuje jedine tak ty, ale to sa dá prežiť s istou dávnkou úsilia.*vysvetlí v krátkosti. Má sa celkom fajn to neklamal a to, že ho Felarin otrauje je tiež pravda. Po tak dlhej dobe konečne hovoril pravdu ohľadom toho ako sa má. Až má nutkanie zapáliť si ďaľšiu cigaretu, ale rozfúkne to nutkanie a preistotu len sleduje Felarin s naoko hraným záujmom*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt október 06, 2011 6:42 pm

Ach, jasné. * Jemne si dlaňou plesne po čele. Tak jednoduchý ľudskýc zvyk, ktorého sa nezbavila ani po tých storočiach. Nechápe však ako mohla zabudnúť?* Tá tvoja demolácia. * Uškrnie sa nad predstavou jeho obývačky, keď z nej odchádzala, mal tam aj pár kúskov sviežich mŕtvol. Ani si nechce predstaviť ako asi môže vyzerať teraz. I keď dala sa tá miestnosť priviesť ešte do horšieho stavu. S Lailahovou schopnosťou naštvať sa aj na neživé predmety, iste áno! Jemne jej mikne kútikom pier a premeria si jeho napohľad uvoľnený výraz. Boh vie, či ju fakt berie len ako niekoho, ktor otravuje na každom kroku, alebo už došla na schodíkoch k nenávisti do vyšších miest.* Príjmi prosím moje ospravedlnenie. Snáď ti to veľmi neublíži, keď budeš zas musieť vynakladať úsilie, aby som ťa nevytočila... alebo ja sa kľudne môžem aj posunuť ďalej v týchto chodbičkách a nájsť si vlastne zapadnuté miesto na to nudné vysedávanie. *Trocha sa rozrečnila a predstava, že by takto v rozhovore pokračovala aj sama so sebou, keď by tu nechala Lailaha sa jej celkom nepáči, už by ju bolo veľmi ľahké oznaćiť za blázna. Ale ak ju tu nebude vedieť strpieť, tak ona to už nejak prežije.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeŠt október 06, 2011 6:58 pm

*Prevráti očami a ľahne si na chrbát aby už nemusel sledovať Felarin.* Felarin nevidela si zbytok domu. Obývačka nebola jediná. Druhá vec v obývačke telku nemám.*vysvetlí to len z toho dôvodu aby reč nestála. Veď keď už sa nechcú hádať tak apsoň sa budu normálne baviť aj keby to malo znamenať, že sa budu baviť o tom ako demoloval byt a aké je vonku počasie. Započúva sa do jej dlhého monológu a jemne sa v duchu zasmeje.*Ver mi, nevytočíš ma jedine, že by si znova na mňa padla aj keď neviem či by si to bolo zrovna vytočenie toho významu * aj by sa zasmial, ale udrží to a preto sa len usmeje a zavrie oči. Rozprávať sa môžu aj keď má zavreté oči a vie, že felarin žiadnu hlúposť nepsraví teda predpokladá to*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeNe október 16, 2011 12:53 pm

*To jeho vysvetľovanie ju vôbec nebaví, akoby záležalo na tom, čo všetko rozbil... s jeho peniazmi to tam zas rýchlo bude vyzerať normálne ba lepšie a žiadna katastrofa, sa vlastne nestala. Aj tak je však rada, že rozpráva. Nie kvôli tichu, ktoré by nastalo ak by mlčal, no má rada tón jeho hlasu. Mierne znechutenú, znudený a vždy so štipkou jeho vlastného sarkazmu, nech hovorí o čomkoľvek. S mierne ironickým, no stále pobaveným úškrnom odtiahne chrbát od steny a prevalí sa na brucho spustiac pohľad z Lailahovho tela, ktoré ju tak trochu rozptyľuje - mierne povedané. Nemusí predsa vždy čumieť na neho. A tak sa zahľadí do tmy, no už na prvý pohľad je jasné, že ju ignoruje zaujatá obrovským množstvom prachových čiastočiek, ktoré neuniknú jej pozornosti ani v tomto prítmi. Tá malicherná časť v nej jej radí veľmi sa nehýbať, aby na svoje čierne oblečenie nenachytala ešte viac toho prachu, tú ale vôbec nie je ťažké ignorovať, keď Lailah zas prehovorí. Uškrnie sa, dobre vie na čo naráža a jej zvláštne, že po tom všetkom jej to stále nevadí. Stále je tým zakázaným ovocím, ktoré zostáva v tejto mŕtvej záhrade Vampírie najsladším. Zdvihne sa na lakte, tvár si podoprúc jedno dlaňou a vlasy si prudkým pohybom hlavy prehodí na chrbát, aby k nemu zas otočila svoj pohľad.* Akože to myslíš, ha? *Pobavenie z nej priam srší, rovnako aj provokácia z postoja, ktorý akoby schválne zvýrazňoval krivky jej tela. A ona ešte s provokáciou zdvihne do vzduchu chodidlá pokrčiac nohy v kolenách a začnúc s nimi hompáľať v rytme jej nebijúceho srdca, kde jej opätky pretínajúce vzduch predstavujú jediný vánok v tomto ticho priestore.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitimeNe október 16, 2011 1:33 pm

*Leží ako keby bol mŕtvy celým svojím telom. Toto stretnutie ho skutočne nebaví. Viac by ho bavili hádky, alebo aspoň niečo podobné, aelbo to čo sa stalo minule, ale toto ho nebaví. Nebavia ho nudné unavujúce rozhovory.*Mám taký pocit, že veľmi dobre vieš ako to myslím Felarin.*Otvorí jedno oko a premeria si Felarin pričom zastaví na jej zadku a potom sa znova vráti ku nej očiam. Ich pohľady nachvíľu spojí no potom znova oči zavrie. Skutočne by na ňu nemal takto myslieť. Ale ešte stále sa snaží myslieť čisto ako muž a nie ako niekto kto by mohol skutočne niečo ku Felarin....zastaví sa uprostred vlastnej myslienky. Nad týmto skutočne nemôže ani uvažovať. Konečne sa dostáva na tých 90% do starých koľají a teraz by to znova všekto zničil. Pomaly začína zabúdať aj keď je to čertsvé úplne všetko a snaží sa aby každý náznak bolesti rýchlo zmizol tak rýchlo ako príšiel.*Spálila si vtedy Darethovo telo?*Skutočne nudná otázka, ale nemá sa čo iné opýtať. Lebo len tak ticho ležať by ho nudilo. Ale na lov by mal skočiť keď sa nad tým tak zamyslí. Trocha prevetrať všetky kosti a svaly a niekoho zabiť a poriadne potýrať. Spôsobiť niekomu bolesť tak ako vtedy...Zvraští obočie. Ten večer si celý pamätá viac než by asi chcel. Mal sa radšej opiť a potom to všetko robiť, ale on bol triezvy a aj tak to všetko robil, ale až takv eľmi mu to azse naevadí.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Svätyňa krvi - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svätyňa krvi   Svätyňa krvi - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Svätyňa krvi
Návrat hore 
Strana 10 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Vampiria - RPG :: Hrad a nádvorie-
Prejdi na: