Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Posedenie u Krvavej Mary

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimePo august 30, 2010 11:55 am

Ďakujem. * Odvetí, ale cigarety nechá aj naďalej vo vrecku. Natiahne sa. Niektoré človiečie zvyky v nej ešte stále ostali napríklad pukanie kosťami na chrbtici. Bohužiaľ, jej terajšie kĺby sú priliš pevné aby sa nimi dala vykonávať podobná činnosť. * A čo rodina? Známi? Samozrejme, myslím predtým než si prešla premenou. * Nechce pôsobiť dojmom vyzvedača, ale potrebuje nejako rozprúdiť konverzáciu. A keď už madamoiselle neplánovala opovedať na jej otázku, prejde z vykania do plynulého tykania aj sama. Ako dieťa... Myšlienky preruší jej pohĺad do okna. Prší ešte viac než sem prišla, možno by nad tým mohla popremýšľať a ísť vonku, keďže zdá sa, že slnko je trvalo ukryté za mrakmi a neplánuje výsť. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimePo august 30, 2010 12:10 pm

Len jeden jediný existuje a aj to nie je rodina,ale len ten čo ma premenil. Matka zomrela. Otec sa zabil keď som sa stala upírom a jeho snubenica nakoniec skončila s 20 ročným mužom pričom ona mala 35*vysvetlí to velmi jedoducho. Možno by aj vyskla od radostí ked si spomenie na to všetko. Aj keď je pravda smrť jej otca ju zasiahla a strašne. Vlastne ju vôbec nezasiahla. BOlo jej to ukradnuté.*A ty? Rodina? Známi? Možno manžel?*spýta sa len tak. Striela do slepa. Na tváry sa jej svieti úsmev. Ako jej len chýbala pokojná konverzácia ,ktorá nesmeruje do zabiatia niekoho ale do toho aká je ona príšerná spoločníčka*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimePo august 30, 2010 12:22 pm

Mala som rodinu, známych aj manžela. * Perami jej preletí duch jemného úsmevu, keď si predstaví seba pred šiestimi rokmi. Nebolo to až tak dávno, ako sa stala upírom čas jej bezodkladne letí a ona sa napriek všetkému nemení. * Ale to všetko sa vyparilo ako vôňa pošliapaného kvetu. * Ani som o sebe nevedela, že sa na mladé kolená stávam poetickou dušou... * V každom prípade, len málo z toho mi bude chýbať. Z manžela sa stal otec, z rodiny raňajky a zo známych nepriatelia. * Celkom dobre si pamätá ako sa zatvárila, keď jej Terrance povedal, čo za vynikajúci pokrm to pre nich pripravil. Ale ako sám povedal, zvykla si a rodina ju už ako malé dieťa brala skôr ako pekného psa určeného na výstavy a nie živú bytosť.* U Vás doma muselo byť rušno. * Ako väčšinou, keď otecko prepadne zlatokopke, lebo čo iné by mohla žena čo si vezme o pätnásťrokov mladšieho muža byť? Len atraktívna a vyšinutá. A ako pozerá na Katherine, nevyzerá že by mala gény niekoho kto sa uspokojí s niečím čo nie je absolútne dokonalé.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimePo august 30, 2010 12:32 pm

U teba musela byť veľmi rušno. Aj keď rodinu na raňajky.*zasičí a jemne ju strasie. To by nespravila teda vtedy by to nepsravila teraz už áno*Manžel a otec v jednom? Znie to neuveriteľne sladko a ja nemám rada sladké*uškrnie sa. Dobre je pravda sladké môže ale nie sladké konce. Preto radšej ani nečíta zamilované knihy a nepozerá ani také filmy. Raz to riskla a skoro sa povracala čo je na upíra divné.*Neviem či zrovna rušno,ale veľmi vtipne. Moja "milá" "dokonalá" nevlastná matka bola presný príkald toho čo som neznášala. A nútila ma po prvé chodiť do kostola a podruhé mi furt núkala nejakého ulízané bohatého červa, ktorý by ma navliekol do honostných šiat posadil do knižnice a nechal ma tam s 10 učitelmi aby ma naučili slušne sa spávať. *vysvetlí posmešne. Vlastne to bola predstava aj jej otca, ale ten to aspoň nedával až tak najavo. Len dvaja ľudia ju ako tak chápali a to jej matka pravá matka. Tá videla, že je iná a brala ju. Nenútila jej vyčačkané oblčenie, ale nechcela ju nech si žije svoj život. A potom ešte samozrejme muž, ktorý ju stvoril. Muž, ktorého ako jediného pokladá za priateľa aj keby chcela viac. možno s ním stravila veľmi veľa rokov. Nebol tam ani jediný bozk či náznak toho aby sa to posunulo ďalej. Bolo jej to ľúto? Áno bolo a veľmi, ale zmierila sa s tým, že jej život nebude po boku Lailah ktorého priezvisko si privlastnila*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimePo august 30, 2010 12:47 pm

* Zavrtí hlavou. Splietla ju a to musí napraviť. * Ver mi, môj adoptívny otec je čokoľvek iné, len nie sladký. Dokonca by som brala aj slovo pomätený. A čo sa týka toho sedenia v knižnici to som robila ja. Moja rodina pokladala od selčien za samozrejmé, že sa musia učiť dejiny, etiketu, jazdenie, a to všetko bez toho aby sa milým rodičom dostalo čo i len náznaku odporu. Sedieť v šatách, vždy s kolenami pri sebe, vystretým chrbtom, vtiahnutým bruchom, pozerať sa človeku do očí, pekne sa usmievať aj keď máš zlú náladu a na otázky odpovedať áno/nie pani Ptolemai. Žiadna iná možnosť nebola. * Výraz v jej tvári zhorkne, ako si na to spomenie. * A samozrejme, nesmieš zabudnúť ani to, že v deň keď dovŕšiš dvdsať musíš sa vydať - najbežnejšie za tvojho bratanca s ktorým ťa zasnúbili pri krstinách. Zvyšok života by ti mala zaplniť , predstieraná slušnosť, intrigy a plodenie detí. * Preboha, jej samej to znie horšie ako si myslela. Ćudné, že v tých časoch nepomýšľala na samovraždu. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimePo august 30, 2010 12:59 pm

Úprimne ťa ľutujem. Od matkynej msrti sa ma toec snažil dostalčiť ku všetkému z toho, ale ako si mu to nevyšlo. ALe to nebolo to najhoršie. Horšie bolo keď som otcovi povedala, že do kostola nevkročím lebo Diabol je rpe mňa nový priateľ vlastne ten jediný*koniec dodá trpko,ale stále s úsmevom*Bol neuveritelne založený na tom, že len viera v boha je to čo ma môže zachrániť. Bohužiaľ nepodarilo sa mu to nakoniec. A jazdenie na koni maličkosť od 8 rokov som jazdila lebo ma to matka naučila*Sedenie rovno? Kolená pri sebe? stahnuté brucho? ona by sa už prizabila pri najlepšom. Očný kontakt to vedela doržať vždy a vždy to bol len oproti nej kto uhol.*Ani slovko odvrávania? To by som sa vážne zbláznila. *mykne plecami. Pri posdlej jej vete ju jemne zmrazí.*Nikdy som nemala rada deti a ešte ku tomu slušnosť.*prevrati očami. Ešte aj teraz sa snáď bude dakovať diablovi, že jej poslal Lailaha aby jej dal slobodu. Ba dokonca viac. Pocit, že žije a ona je nemsierne vdačná* V 20? U mňa sa manželostvo nevyvíjalo podľa predstáv otca a mojej dokonalej macochi*Teraz je veľmi rada, že sa nikdy osobne nestretla s tým "úžasným" Stefanom, ktorý bol podľa otca a macochi pre nu ako stvorený*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 5:58 am

* Ja mám dočinenia so satanistkou, alebo? Niečo jej hovorí, žeby nebolo múdre sa jej na to pýtať. Jej otec nemohol byť inteligentný, keď sa nechal zožierať nádejou, že z tohto čiernovlasého dievčaťa vychová niečo iné ako bolo.* Vieš, keď ti to hovoria každodenne...*mykne plecom* človek to vníma ako samozrejmosť. * Počúva ju ďalej a rozmýšľa, či si dievča uvedomuje aké vlastne bolo šťastné. No tak ich musela poslúchať, a? Hrozilo jej niečo? Nie. Ničoho sa nemusela báť. * Rozmýšľala si niekedy, * starostlivo sa snaží vybrať slová * že keby si sa nevydala, tvoja rodina by ťa odpravila ako neduživé šteňa zo scény, pre tú obrovskú hanbu? * Čo sa týka jej, bola to totiž hlavná príčina pre možnosť nevzbúriť sa. Predsa, i keď chatrný, radšej aký-taký život ako smrť. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 8:32 am

Samozrejmosť? No neviem tak či tak by som už nikdy viac nezniesla aby mi niekto rozkazoval*odvrkne len tak. Je rada, že má pokoj od všetkého.*Že či? Od vtedy čo sa ku nám nasťahovala macocha,ktorá mi furt niekoho núkala*uškrnula sa doširoka. Možno je pravda že je drzá a na svoj vek vtedy bola sama a bez jedinej nádeje manželstva, ale brala to.*Pre môjho otca by nebola ani tak hanba keby som ostala sama ako to, že som bol drzá a to čo som už pred tým povedal. že som nechodila do kostola*mykne plecami toto bolo práve to čo bol problém celej jej dediny. Nidky sa neznieslo niečo iné ako Boh a Boh a tak ďalej.*Prepokladám, že ty si na to pomyslela však? Prečo si nakoniec povedala pri oltáry áno? A ako je možné, že sa s tvojho manžela stal tvoj adoptívny otec? A ešte posledná otázka kde sa nachádza teraz? Nebodaj je mŕtvy*spýta sa dosť vela otázok naraz a dúfa, že jej Zoa odpovie. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 8:54 am

* Tento príbeh ešte nerozprávala nikomu. Možno preto, že bol príliš zvláštny aj na jej pomery. * Vlastne to celkom nebolo moje rozhodnutie... môj drahý snúbenec mal moju myseľ na striebornom podnose a musela som urobiť, čokoľvek čo mi povedal. Navyše bol zvláštny - vieš, pre zachovanie pokrvnej línie sú všetci z mojej rodiny, teda boli rovnakí - príťažliví ale, tak...nudne rovnako. Ptolemaiovský chlapec boli rovnakí, rozlišovali sa len v materských znamienkach a podobných veciach. On bol iný. Vyzeral ako z Európy a vlastne prvú celú vetu okrem toho " Beriem", som počula až ráno po svadobnej noci. * Prvá pohnútka bola zistiť, kto ten neznámy je a prečo sa snaží pričleniť do jej rodiny. Teraz už to vie. * Cez noc ma pohrýzol. Vieš, slečna Ptolemai nebola zvyknutá na horšiu bolesť ako keď sa slúžke pošmykla ruka pri česaní a tak som nadránom omdlela. Zobudila som sa predpoludním, zistiac že som čertovsky hladná a tak som išla do kuchyne, kde už čakal on - aj jedlo. Nevedela som čo to je, ani prečo je v našom veľkom dome tak ticho, no on mi veľa vecí vysvetlil... i to, že sa týmto stáva mojím adoptívnom otcom, pretože fráza : " Kým Vás smrť nerozdelí..." nie je len veta do vetra a my u sme v čase sobášu smrťou vlastne rozdelení boli. * Zamyslí sa. * Potom mi dal prácu - za to že ma oslobodil od rodiny, chodí po svete a hľadá skryté talenty, akým som bola ja. Ľudí čo sa chcú vzoprieť. Ľudí, čo žijú, nie hlúpo prežívajú. Ale ak sa pýtaš na trvalé sídlisko je to vila Ptolemaiovcov... dom mojich mŕtvych rodičov. Je síce trochu šibnutý, ale inak len nastoluje rovnováhu a poriadok a to isté sa snažím robiť ja. * Kývne ramenom a vydýchne si. od toho dlhosiahleho monólógu jej poriadne vyschlo v ústach, nie je zvyknutá toľko hovoriť. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 9:20 am

*Pozorne počúva jej príbeh. Ona mala vážne nudný život narozdiel od Zoi.*Fascinujúce. A presne asi nevieš kde sa nachádza. Len tak pre zaujímavosť by som ho chcela spoznať osobne. Znie ako veľmi zaujímavý upír tak ako ty a môžem podotknúť aj ja*povie len tak. Je jej vtipné, že stretla takú upírku ako je ona sama. Teda aspoň podobnú. A ten Zoin adoptývny otec znei tiež zaujímavo. Asi by mohla niekedy nájsť aj Lailaha. Keď sa nad tým zamyslí tak by to bolo veľmi komické stretnutie všetkých štyroch. NIe to si vyhoď z hlavy ženská on sa vždy objaví keď to chce on a nie keď to chceš ty. Ale kiež by. Potrasie hlavou. Mala by sa prestať rozprávať sama zo sebou lebo to môže niekedy vyznieť ako keby bola blázon a nie tá rebelská upírka, ktorú výdala posledné roky v zrkadle. Vlastne ešte stále tam vidí to isté anto sa nikdy nezmení ani keby niekto chcel*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 9:33 am

Nie, presnú polohu neviem. * Zamyslí sa. Mohla by sa ho nabudúce spýtať, prečo je vždy len on ten kto jej dáva informácie najbližšieho stretnutia pomocou telepatie. A možno ich má viac, dcér i synov, možno nie je jedinečná ako si doposiaľ myslela. Možno má bratov a sestry, spriaznené duše, muchy ktoré chytil do svojej siete, ktorú pomaly rozťahuje po celom svete. Svoju Armádu Vyvolených... * Ale ver mi, je komické si domýšľať niektoré fakty o ktorých nevieš. * Ona by iste dostala minimálne pozíciu plukovníka. Vie, že keby ich stvoril viac a udržiaval s nimi kontakty bola by jedna z jeho najobľúbenejších. * A čo sa týka teba, povedala si mi veľa o svojom živote, ale nič o svojej premene. Kto bol ten, čo uhryzol teba? * nakloní hlavu a z druhého vrecka vytiahne pár cukríkov s príchuťou krvi. Dnes si už môžete kúpiť doslova hocičo...*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 9:50 am

Lepšie domýšľať ako nerobiť vôbec nič*povie len tak dovetra. Možno by si až tak nerozumeli a možno áno. Kto vie?*Kto bol? Upír, ktorý ma sledoval vyše jedného roka a potom dal ten najlepší dar zo všetkých darov?*uprie na Zoe oči.*Viem o ňom málo aj keď som mu spoločnosť robila vyše 200 rokov potom zmizol. Rebel možno až príliš drzí. Ani neviem spočítať koľko krát sme sa dostali vďaka nemu do nejakých bitiek, ale na šťastie vždy sme vyšli živý mi. Bol podobný mne. Bol to čo by ľudia nazvali sanatista, ale tak nejak. Bol o niečo viac zahľadený do Diabla ako ja, ale aj napriek tomu bok úžasný aspoň pre mňa.*prevrati očami. JE veľmi zaujatá. Nemala by o ňom hovoriť len v dobrom, ale keď ona na nom zbožnuje každu jedo vlastnosť.*Premenil ma za daždivej noci uprostred lesa. Spravil môjmu otcovi láskavosť, možno. Môj otec totiž povedal, že pokiaľ nemám v pláne zobrať si toho ulízaného švába tak nech sa domov ani nevraciam. A Čo sa stalo? Nevratila som sa už nikdy. Preto sa vlastne aj obesil myslím.*keď sa nad tým spätne zamyslí tak vlastne ani nevie prečo sa jej otec obesil. MOžno to zapríčil aj Lailah, ktorú mu to nasadil do hlavy. Mykne plecami.*Ja som sa narozdiel od teba nezvýjala až tak v bolestiach lebo som na bolesť ako tak zvyknutá bola a on mi aj tak zlomil väzy aby mal odo mňa pokoj. NO keď som sa zobudila o 2 dni v noci tak to bolo jedným slovom dokonalé.*Usmeje sa. Bolo to dokonalé. Dokonale vypočuté jej prosby. Nech už môže ďakovať komukoľvek za to všetko tak je rada.*Vlastne mám po ňom aj meno. Teda priezvisko. Povedal, že moje staré meno je moc suché na upírku takú ako som ja a tak som si preivlastnila jeho priezvisko. *vysvetlí všetko čo chcela. Ako sa premenil tam snáď niekde tiež bolo lebo tento dlhý monolog vážne dlhý aj na jej pomery*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 10:02 am

* Zaujato počúva čo Katherin hovorí a každým slovom sa jej úsmev rozširuje. Kto povedal, že upír sa nemôže zaľúbiť? i keď to možno, vlastne celkom určite nie je láska, ale niečo podobné - idealizovanie a začiatok posadnusti. Celkom si uvedomuje, že by sa nemala tak usmievať pretože zuby má od cmúľania cukríkov načerveno zafarbené a nejakú tú hrdosť si predsa ešte udržať môže. * Už by som mala ísť. Ale predtým, než odídem...* zaujato na ńu pozrie, zdvihnúc jedno obočie. * Nevieš prečo sa mu ten rok chcelo sledovať ťa? Vtedy obyčajnú smrteľníčku, možno s rozdielom že ťa týrala macocha a otec? Porozmýšľaj nad tým. * Ona by poznala len jednu odpoveď - z jeho strany tam tiež bola nejaká tá zahľadenosť. Vstane od stoličky, povie zbohom Kat a zamieri vonku - mala by sa bežať rýchlo najesť, kým neprestane pršať - večer už má totiž iné plány. *
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt august 31, 2010 10:09 am

Tak dobre...*povie a podoprie si bradu rukou. Nechápavo však pozrie na Zoe keď sa jej spýta otázku. Dobre je rpevda, že sa asi 100 krát jeho pýtala prečo čakal rok,ale vždy povedal, že sa nemá starať.*Maj sa*povie keď Zoe odchádza a ponorí sa naspäť do svojích vlastných myšlienok. Aj keď veľmi rozmýšľať nad tým radšej nebude lebo ešte sa u nej objaviac pocity smútku a to sa jej nestáva. A hlavne nie kvôli takej hovadine. neplakala ani kvoli sovjmu otcovi nie to ešte kvoli nejakému šialenému upírovi, ktorý sa asi veľmi bavil keď ju povečeroch sledoval ako sa prezlieka a podobne. Ale je zaujímave, že to vydržal rok. Ona sa snažila jedného človeka sledovať aspoň 3 dni, ale vyrdžala to 3 hodiny a potom ho zabila. Mykne ešte rýchlo plecami a zahľadí sa von oknom pričom si v duchu pospevuje pensičku*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 8:04 am

*Ponaťahuje si svaly na rukách. Už dlho si neposlal a v noci tu zaspal dostatočne tvrdo. Až sa mu to zdá divné natožto, že je upír.Kývne na čašníka nech mu donesie pohár whisky. Pohodlne sa oprie na stoličke. Na sebe má koženú čiernu bundu a čierne tričko s kapucňou pričom má kapucňu na hlave, čierne nohavice a čierne ťažké topánky. Keď mu konečne čašník prinesie whisky tak sa obzrie po miestnosti. Nikoho tam nevidí len pár upírov ktorých nepozná alebo im nevidí do tváre. Odpije si s pohára a zavrie na chvíľu oči*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 8:15 am

*Zdvihne pohľad od whisky. Čašník ktorý doteraz utieral len na oko poháre sa začal hýbať a niekomu priniesol pitie. Pozrie sa ponad plece na upíra niekde v zadu za ňou. Nevidímu do tváre no aj tak má pocit ako keby ho poznala. Pije whisky to vidí a pozná veľmi málo upírov ktorý pijú whisky teda nepozná tak dobre skoro žiadneho upíra okrem Zoe, ktorú už veľmi dlho nevidela. Chcela sa postaviť a ísť za ním, ale aj tak by to bolo na ňu až prílič divné. Radšej otočila hlavu tak ako ju mala a upršané počasie vonku*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 8:28 am

*Otvorí oči práve vtedy keď sa na neho pozrie jedna upírka. Spozná ju. Veď ju sám premenil tak prečo by ju nepoznal. No ona asi jeho nie. Ale vlastne sa ani nediví veď má na hlave kapucňu s mikiny (pozmenenie oblečenia trocha). Postavi sa a prejde ku upírke zozadu a jemne sa nad ňu nakloní.* Baf* dúfa, že si to bude pamätať a po druhé jej pocity má pevne pod kontrolou. Na tváry má posmešný výraz.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 8:35 am

*Až ju mykne keď započuje jemne známe "Baf". Najprv chcela zautočiť na toho upíra, ale jej pociti sú uzemnenné na pokoji takže nemôže nič robiť. No pozná ho. Pozná ho až veľmi dobre. Až vypleští oči keď si uvedomí kto za ňou stojí.* Lailah?*spýta sa najrpv jemne potichu* Lailah de Franches?* spýta sa o niečo hlasnejšie a obzrie sa. Nevidí mu poriadne do tváre, ale vidí tie čierne oči upreté na ňu.*Neverím ja tomu neverím.*usmeje sa apostaví na vlastné nohy. Dá mu dole kapucňu a konečne si overí svoje slová. No aj tak si stále myslí, že to je výplod jej fantázie*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 8:41 am

*Zasmeje sa nad tým ako neverí, že tak stojí práve on.* Diablov pomocník ku vaším službám slečna.* jemne potrasie hlavou keď mu dá dole kapucňu. * Ver mi. Stojím tu niesom výplod tvojej fantázie. Som tu živý s zdravý.* od susedného stola si prisunie soličku a sadne si na ňu obkročmo pričom sa rukami oprie o operadlo a usmeje sa ešte viac na Katherine.* Vidím, že si sa vôbec nezmenila stále tá rovnaká mrcha ako predtým* je rád, že ju konečne našiel. Veď ju na Vampirii hľadal vyše 3 týždnov*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 8:47 am

A ty si tiež stále rovnaký...*tam nevie dať prívlastok. Znova si sadne.* Ale poviem ti jednu vec nie som až taká veľká mrcha lebo ma už jedna upírka má ako tak rada.*uškrnie sa aj keď pre ňu to nie je žiadna výhra.* Inak ako tak na teba pozerám šatník si jemne zmenil aj keď nechápem ako môžeš stále vyzerať tak dobre. Ako to robíš?* spýta sa udivene a premeria si ho tmavými očami.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 8:57 am

Ja sa nemením posledných 800 rokov či koľko to mám už. * nadvihne obočie.* Poviem ti ako to robím. *nakloní sa ku nej veľmi blízko tak aby jej to mohol pošepkať potichu do ucha.* Pravidelná ľudská krv a ešte ku tomu pravidelný sex* zasmeje sa sa a odhrnie jej vlasy z krku a pozrie na dve jemné ranky od ešte jeho zubov. Posadí sa naspäť ako ako doteraz.* Mám taký dojem, že ty v tomto nikdy nenájdeš chuť. Alebo si už prešla aj na túto úroveň?* znova jemne nadvihne obočie. pozrie na okno ktoré sa pod nátlakom vetra otovrilo a dnu vošiel veľmi chladný a mokrý vzduch.* Aké milé počasie. Znova nám krásne prší keď sa stretávame* On je snáď zakliaty na takéto počasie, ale je rád. Vidí čašníka ako mávol rukou nad oknom a nechal ho otorené.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 9:02 am

*Pocíti jeho dych na svojom krku.*Jasné a ja som královná anglická pokiaľ to takto robíš*potom sa nad tou vetou pozastaví. Čo ak to tak vážne robí.*Ja som na takú úroveň ešte neprešla.*prevráti očami. Nemala na to nikdy dôvod. POzrie sa na okno.* Veď si diablov pomocník tak s tebou môže prichádzať len pohroma aj keď pre mňa to je to najväčšie spasenie* dobre si pamätá počasie v tú noc keď sa stala upírkou. Obrovský dážď a dostatočne zima. A potom Lailahov kabát a nakoniec obrovská bolesť. Podvedome si prejde prstamy po pravej strane krku kde má rany od Lalahových zubov.* Jednu vec, ale musím povedať. Chýbal si mi Lailah nehorázne si mi chýbal.* na chvíľu jej preblesne mysľou to o čom sa bavila so Zoe. A jemne ňou prejde túžba, túžba po Lailahovy no rýchlo ju zaženie.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 9:10 am

Robím*povie jednoducho.* Diabol je veľmi milý narozdiel od Boha,ale o tom vieš ty svoje.* Chytí Katherininu ruku a usmeje sa* Aj ty si my chýbala. *Zacíti v Katherininých pocitoch túžbu a aj v jej myšlienkach to jemne cíti. Nechce jej povedať, že o tom už veľmi dlho vie, ale pre zataiľ to vážne nemá v pláne meniť. Nechce aby Katherine dopadla tak, že s ňou bude niečo mať a nakoniec ostane zase sama. Aj tak sa pretĺka životom sama vďaka svojej povahe.Postaví sa a pozrie na ňu* Mal by som ísť* vtisne jej na ruku jemný bozk a na hlavu si dá znova kapucňu. Mal by sa dostať niekam pokiaľ ešte môže.* Čoskoro sa znova s teobu spojím a neboj tento krát to nebudú storočia a ani roky len niekoľko dní* usmeje sa aj keď to asi poriadne ani nie je vidieť. Vráti stoličku naspäť na miesto. Hodí čašníkovi nejaké peniaze a otočí sa na odchod* Zbohom Kat.* až potom zmizne vo dverách*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 28, 2010 9:13 am

Viem o tom svoje to je pravda* až musí zavrčať aby odohnala všetky myšlienky. Keď vidí ako sa Lailah zdvíha a a vvraví, že odchádza tak ňou rpejde záchvet smútku.* To dúfam*skôr si to povie sama pre seba. Nevidela ho vyše 300 alebo 400 rokov a neche sa s ním stretnúť s tým, že sa ho ani nič nespýta poriadne. *Zbohom Lailah* Lailah je jediný od ktorého znesie prezývky hocijakého typu. Potrasie hlavou. Nemôže sa zamilovať to je hlúposť ona len túži po niečom či nikdy nebude jej.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitimeUt november 16, 2010 5:20 pm

*Vo svetle blikajúcej lampy na ulici vietor jemne nadvihne čierny plášť.Ešte raz pozrie na domy postavené tesne pri sebe v tejto malej časti mesta a bez akýchkoľvek emócii sa otočí a vykročí k mestu.Nikdy skutočne nechcela zabíjať.Ale má na výber?A aj keď je veta Radšej oni ako ja dosť krutá,každý upír sa ňou riadi.Pomaly vojde do hostinca,sadne si za stôl v kúte a zloží si plášť.*Víno.*Povie čašníkovi,keď k nej príde a zahľadí sa na stôl.Irónia.Nápoj,ktorý si objednala pred tristo rokmi spôsobil,že je ešte stálu tu a nie niekde pod zemou.Ale celý život je irónia,tak načo sa tým zaoberať.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posedenie u Krvavej Mary   Posedenie u Krvavej Mary - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Posedenie u Krvavej Mary
Návrat hore 
Strana 2 z 14Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Vampiria - RPG :: Hrad a nádvorie-
Prejdi na: